פמלה אנדרסון מספרת על אהבתה לבעלי חיים

הכוכבת שהגיעה אתמול לישראל מספרת בריאיון מיוחד לעודד בן עמי כיצד גילתה שהיא יכולה לרקוד ואף על השתתפותה במחזה בלונדון בחג המולד הקרוב. "אני רוצה שכולם יתייחסו לבעלי חיים בצורה נאותה", סיפרה והוסיפה: "אני מנסה להכניס משמעות לדברים הכיפיים שאני עושה"

"אני אוהבת לרקוד, זה היה כיף. לא ידעתי שאני יכולה לרקוד. אני אוהבת לאתגר את עצמי", כך אומרת היום השחקנית וגם הרקדנית פמלה אנדרסון, שהגיעה לביקור מיוחד בישראל בריאיון מיוחד לעודד בן עמי.

"הייתי בת מזל לעשות הרבה דברים מהנים ולהתפרנס מהם, אז אני רוצה לאתגר את עצמי יותר בתקווה לקחת חלק ביותר מחזות זמר. אני מופיעה במחזה בלונדון בחג המולד הקרוב, אבל רוקדים עם כוכבים ממש הלהיב אותי, אהבתי את זה מאוד".

אנדרסון התייחסה לאהבה הגדולה שלה לבעלי חיים: "אני רוצה שכולם יתייחסו לבעלי חיים בצורה נאותה ואני חושבת שיש כל כך הרבה אופציות אחרות ותמיד הייתה בי אהבה לבעלי חיים ואני מתעסקת בזה. לכל מדינה שאני מגיעה אליה אני מנסה לתקוף סוגייה אחרת בנושא ולהכניס משמעות לדברים הכיפיים שאני עושה".

הריאיון המלא ישודר הערב ב-18:00 בתכנית "שש" עם עודד בן עמי

במסיבת עיתונאים שערכה אתמול, אמרה אנדרסון כי היא מאוד נרגשת מהביקור בישראל, והבהירה כי למרות הציפיות של חלק גדול מהגברים הישראלים היא מתכוונת לשמש שופטת בלבד ולהישאר מחוץ לרחבת הריקודים. "אמא שלי הייתה מאוד מודאגת מהגעתי לכאן", ציינה במבוכה.

"תמיד רציתי לבוא לכאן, אני חושבת שיפה כאן", אמרה אנדרסון. "דיברתי עם חברי דיוויד לה-שאפל (הצלם) שהציג כאן במוזיאון לאומנות מודרנית והוא אמר שהוא בילה כאן בצורה פנטסטית. אנחנו לא שומעים על הדברים הטובים, רק להביט מהחלון כאן במלון על החופים זה נפלא".

אנדרסון, הגיעה לביקור בישראל כחלק מהופעת האורח שלה כשופטת בתכנית "רוקדים עם כוכבים". זאת, לאחר שכיכבה בעונה האחרונה בגרסה האמריקנית של תכנית הריקודים.

בראיון לחדשות 2 לפני הגעתה, סיפרה אנדרסון כי התחילה את הקריירה שלה בקמפיין מקרי לגמרי. "הלכתי למשחק פוטבול. אחד הצלמים התמקד בי, ופתאום הופעתי על מסך ענק", מספרת אנדרסון. "זו הפעם הראשונה שראיתי את עצמי בווידאו, וחשבתי לעצמי שאני נראית מבוגרת - זה הדבר היחיד שיכולתי לחשוב עליו".

אחר כך, הדרך להשתתפות בפרסומת כבר הייתה קצרה. "חשבתי על קריירה אבל לא חשבתי שזו אפשרות שפתוחה בפניי", היא מודה. למרות זאת, אנדרסון הייתה אחד השמות החמים של שנות ה-90' בגלל הופעתה ב"משמר המפרץ", ודמותה של המצילה סי.ג'יי מלווה אותה עד היום. "אני לא מאמינה שהסדרה עדיין מוקרנת", היא אומרת ומגלה שהילדים שלה מעולם לא צפו בה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק