פמלה אנדרסון: "אמא שלי מודאגת מביקורי בישראל"

רוצים לראות את פמלה אנדרסון בגודל אמיתי? צפו במסיבת העיתונאים שנערכה בת"א עם הכוכבת ההוליוודית. אנדרסון הגיעה לישראל כדי לשפוט בתכנית "רוקדים עם כוכבים", לאחר שהשתתפה בגרסה האמריקנית של הסדרה

קבלת פנים חמה: אחרי שכבשה את העולם כשהיא רצה על החוף ב"משמר המפרץ", מגיעה הכוכבת ההוליוודית פמלה אנדרסון לכבוש גם את ישראל. כאן בחדשות 2 באינטרנט העברנו בשידור חי את מסיבת העיתונאים עם השחקנית.

אנדרסון הדגישה כיהיא מאוד נרגשת מהביקור בישראל, והבהירה כי למרות הציפיות של חלק גדול מהגברים הישראלים היא מתכוונת לשמש שופטת בלבד ולהישאר מחוץ לרחבת הריקודים. "אמא שלי הייתה מאוד מודאגת מהגעתי לכאן", ציינה במבוכה.

"תמיד רציתי לבוא לכאן, אני חושבת שיפה כאן", אמרה אנדרסון. "דיברתי עם חברי דיוויד לה-שאפל (הצלם) שהציג כאן במוזיאון לאומנות מודרנית והוא אמר שהוא בילה כאן בצורה פנטסטית. אנחנו לא שומעים על הדברים הטובים, רק להביט מהחלון כאן במלון על החופים זה נפלא".

אנדרסון, הגיעה לביקור בישראל כחלק מהופעת האורח שלה כשופטת בתכנית "רוקדים עם כוכבים". זאת, לאחר שכיכבה בעונה האחרונה בגרסה האמריקנית של תכנית הריקודים.

בראיון לחדשות 2 לפני הגעתה, סיפרה אנדרסון כי התחילה את הקריירה שלה בקמפיין מקרי לגמרי. "הלכתי למשחק פוטבול. אחד הצלמים התמקד בי, ופתאום הופעתי על מסך ענק", מספרת אנדרסון. "זו הפעם הראשונה שראיתי את עצמי בווידאו, וחשבתי לעצמי שאני נראית מבוגרת - זה הדבר היחיד שיכולתי לחשוב עליו".

אחר כך, הדרך להשתתפות בפרסומת כבר הייתה קצרה. "חשבתי על קריירה אבל לא חשבתי שזו אפשרות שפתוחה בפניי", היא מודה. למרות זאת, אנדרסון הייתה אחד השמות החמים של שנות ה-90' בגלל הופעתה ב"משמר המפרץ", ודמותה של המצילה סי.ג'יי מלווה אותה עד היום. "אני לא מאמינה שהסדרה עדיין מוקרנת", היא אומרת ומגלה שהילדים שלה מעולם לא צפו בה.

פעילה נגד התעללות בחיות

אנדרסון לא לקוחת עצמה ברצינות רבה מדי, כפי שהוכיח תפקיד האורח שמילאה בסרט "בוראט" - עד שזה מגיע לנושא בעלי החיים. הכוכבת ההוליוודית היא היום אחת הפעילות הבולטות בעולם למען זכויות בעלי החיים. "שינינו חוקים הנוגעים לרווחת בעלי חיים בכל העולם", היא מתגאה. "אני שמחה על כל הזדמנות שאני יכולה לדבר על כך".

את תפקיד הבלונדינית שמקפצת על החוף בבגד ים, מחליפה היום פעילה רצינית שעוסקת בהפחתת מספר הצרכנים של "מקדונלדס" ושל "קנטאקי פרייד צ'יקן". לדבריה, "להיעשות צמחוניים מועיל לסביבה הרבה יותר מאשר מלנסוע במכונית היברידית, כי הגורם העיקרי להתחממות הגלובלית הוא החקלאות המתועשת".

אחרי שהשתתפה בעונה האחרונה של "רוקדים עם כוכבים" בארצות הברית ואף הפסידה בה, פמלה תגיע לארץ ותיקח חלק בגרסה הישראלית - בתפקיד השופטת. "אני ממש מתרגשת לקראת הביקור בישראל", היא מדגישה בסיום הריאיון. "אף פעם לא הייתי שם ואני ממש רוצה לבוא ולבקר".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק