בעקבות התאונה: זוהר פורש מהמרוץ

מזל גדול מנע פציעה חמורה יותר של איציק זוהר ושני ילדיו לאחר שהתהפך עם רכבו ביום שישי האחרון בחולון, אך הפציעה הותירה גבס על ידו שככל הנראה תאלץ אותו לפרוש מהשתתפותו בתכנית "רוקדים עם כוכבים"

האם היה זה הריקוד האחרון של איציק זוהר? שחקן העבר ופרשן הכדורגל צפוי לפרוש מהשתתפותו בתכנית "רוקדים עם כוכבים", זאת בעקבות התאונה שבה היה מעורב עם רכבו בסוף השבוע בחולון עם שני ילדיו.

השוטרים והצוותים הרפואיים שהגיעו למקום התאונה גילו את רכבו של זוהר כשהוא הפוך, ולא ידעו מראש כי הם הולכים לטפל במי מספר ימים קודם לכן פיזז על רחבת הריקודים. מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי ככל הנראה התנתק הגלגל השמאלי הקדמי במכוניתו של זוהר במהלך הנסיעה, מה שגרם לתאונה, שלמרבה המזל לא הסתיימה עם תוצאות קשות יותר - וממבט על מה שנשאר מהרכב, מדובר במזל גדול מאוד.

בעקבות התאונה, זוהר נפצע בידו ונזקק לגבס שיעטר אותה בחודשים הקרובים. למרות שטרם נמסרה הודעה רשמית מצד הכוכב - נראה שהפציעה לא תאפשר את המשך השתתפותו בתכנית, ותאלץ אותו לפרוש מהתחרות.

בתאונה נפצעו גם שני ילדיו של זוהר באורח קל, ולמרבה המזל הם לא סובלים מחבלות משמעותיות. צוות מד"א שהוזעק למקום העניק בשטח טיפול ראשוני לזוהר ולילדיו ולאחר מכן פינה אותם לקבלת טיפול בבית החולים וולפסון בחולון.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק