פמלה אנדרסון: "מתרגשת לקראת הביקור בישראל"

לא מעט בני אדם רואים בה כוכבת-על, והפוסטרים שלה כיכבו בהרבה חדרים של בני נוער לאורך השנים - אבל היום, פמלה אנדרסון היא יותר רקדנית ופעילה למען זכויות בעלי חיים מאשר דוגמנית או שחקנית. בראיון מיוחד לשליח חדשות 2 באירופה היא מסבירה למה בעצם היא מגיעה לארץ

רק לפני רגע היא הייתה התגלית הצעירה בסדרה המצליחה "משמר המפרץ", ועכשיו היא כבר בת 43. זה לא מקרי שדווקא אנדרסון מגיעה לישראל לשפוט בתכנית "רוקדים עם כוכבים", החיים שלה הם סוג של תכנית ריאליטי כבר הרבה מאוד שנים שמתנהלת לעיני המצלמות.

את תחילת הקריירה שלה פתחה אנדרסון בקמפיין מקרי לגמרי. "הלכתי למשחק פוטבול. אחד הצלמים התמקד בי, ופתאום הופעתי על מסך ענק", מספרת אנדרסון. "זו הפעם הראשונה שראיתי את עצמי בווידאו, וחשבתי לעצמי שאני נראית מבוגרת - זה הדבר היחיד שיכולתי לחשוב עליו".

אחר כך, הדרך להשתתפות בפרסומת כבר הייתה קצרה. "חשבתי על קריירה אבל לא חשבתי שזו אפשרות שפתוחה בפניי", היא מודה. למרות זאת, אנדרסון הייתה אחד השמות החמים של שנות ה-90' בגלל הופעתה ב"משמר המפרץ", ודמותה של המצילה סי.ג'יי מלווה אותה עד היום. "אני לא מאמינה שהסדרה עדיין מוקרנת", היא אומרת ומגלה שהילדים שלה מעולם לא צפו בה.

ממצילה בלונדינית לפעילה נגד התעללות בחיות

אנדרסון לא לקוחת עצמה ברצינות רבה מדי, כפי שהוכיח תפקיד האורח שמילאה בסרט "בוראט" - עד שזה מגיע לנושא בעלי החיים. הכוכבת ההוליוודית היא היום אחת הפעילות הבולטות בעולם למען זכויות בעלי החיים. "שינינו חוקים הנוגעים לרווחת בעלי חיים בכל העולם", היא מתגאה. "אני שמחה על כל הזדמנות שאני יכולה לדבר על כך".

את תפקיד הבלונדינית שמקפצת על החוף בבגד ים, מחליפה היום פעילה רצינית שעוסקת בהפחתת מספר הצרכנים של "מקדונלדס" ושל "קנטאקי פרייד צ'יקן".  לדבריה, "להיעשות צמחוניים מועיל לסביבה הרבה יותר מאשר מלנסוע במכונית היברידית, כי הגורם העיקרי להתחממות הגלובלית הוא החקלאות המתועשת". 

אחרי שהשתתפה בעונה האחרונה של "רוקדים עם כוכבים" בארצות הברית ואף הפסידה בה, פמלה תגיע לארץ ותיקח חלק בגרסה הישראלית - בתפקיד השופטת. "אני ממש מתרגשת לקראת הביקור בישראל", היא מדגישה בסיום הריאיון. "אף פעם לא הייתי שם ואני ממש רוצה לבוא ולבקר".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק