מחליפה חליפה: דליה מזור מתרגשת

כבר 40 שנה שדליה מזור מופיעה מול מצלמה מחויטת וממלכתית. עכשיו, בגיל 60, מול מצלמה, היא תעטה שמלה נוצצת ותתחיל לרקוד ב"רוקדים עם כוכבים". תפסנו אותה לראיון על המעבר מרוממה לשמלת הנצנצים

מרוממה - היישר לרחבת הריקודים: השדרנית הוותיקה דליה מזור תופיע בעונה החדשה של "רוקדים עם כוכבים". את החליפה וארשת הפנים הרצינית היא תחליף בשמלת ערב נוצצת ומלאת פייטים. בן זוגה לריקודים, אם התעניינתם, הוא דני יוחטמן שיחליף במשך השבוע את החברים הוותיקים ממחלקת החדשות בירושלים.

אחרי עשרות שנים של שליטה עצמית, דליה מזור החליטה ליפול היישר אל אור הזרקורים של העונה הקרובה של תוכנית הריקודים, המשלבת בתוכה ידוענים מתחום הבידור והפנאי. מזור רוקדת להנאתה כבר לא מעט שנים, כך שהתנועות והצלילים לא ממש חדשים לה. "אמרתי לעצמי שאני חייבת לצאת מהדימוי שיצא לי. זה עכשיו או לעולם לא", התוודתה מזור.

מזור לקחה חופשה מהגשת התוכנית "מדד יומי" ותתמקד מעתה, מן הסתם, במדד המסרונים שתקבל עבור ביצועיה ברומבה, בסמבה ובצ'ה צ'ה צ'ה. "בדמיונות שלי אני רואה את עצמי נופלת ומפילה את הבן הזוג שלי לעיני כולם", היא צוחקת.

השדרנית הוותיקה מספרת בראיון כי "בכל פעם שקרתה תקלה בשידור הייתי אומרת לצוות: מה אתם רוצים עכשיו, שאני אקום וארקוד סטפס?". כעת מזור צריכה להתמחות לא רק בזה, אלא בשאר הסגנונות בהם נחזה בה רוקדת אל מול מצלמות הטלוויזיה. והממלכתיות? היא תישאר שם, עמוק בחדר ההלבשה לפני העלייה לשידור.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק