צפו: אמני ישראל חוגגים 60 שנה לגל"צ

גלי צה"ל חוגגת היום יום ההולדת 60, ומיטב זמרי ישראל התגייסו לחגוג עם אנשי התחנה. בין היתר הגיעו מירי מסיקה, קובי אפללו ואפרת גוש שהעניקו ביצועים מיוחדים לשיריהם. צפו בהופעות, כפי שהועברו בשידור חי כאן בחדשות 2 באינטרנט

במסגרת המשדר המיוחד לציון 60 שנה לגל"צ, הגיעו מיטב אמני ישראל כדי להופיע ולחגוג לתחנה הוותיקה. אחד אחרי השני הם נכנסו לאולפן ההופעות המיוחד ביפו וביצעו את מיטב שיריהם בשידור חי ברדיו - וגם בשידור חי כאן בערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט.

ראשונה נכנסה להופיע להקת טיפקס, שהתגלתה לראשונה לפני שנים לאחר ששיריה הושמעו בתחנת גלגל"צ. הלהקה שקמה בשדרות לקחה חלק ב"שידורים ההפוכים" והופיעה במהלך התכנית "מה בוער" בהגשתם של חכברי הכנסת שלי יחימוביץ' ואורי אורבך.

בשעה שלאחר מכן התארחה הזמרת מירי מסיקה בתכנית "נכון לעכשיו", בהנחייתם של לינוי בר-גפן וטל ברמן. בין היתר שרה מסיקה את השירים "יום ראשון" ו"עכשיו אתה חוזר בחזרה".

זמרי השנה בביצועים מיוחדים

זמר השנה של גלגל"צ אברהם טל, לא פיספס גם הוא את המאורע החגיגי, והגיע להופיע עם שיריו במהלך התכנית "המילה האחרונה" ששודרה היום עם מרב מיכאלי ורון קופמן. הוא שר את השירים "אורות" ו"אדם צובר זכרונות".

אחר כך התארח גם קובי אפללו, והופיע עם שיריו במהלך התכנית "קולה של אמא", בהגשת רפי גינת והילה קורח. בין היתר שר אפללו את הלהיט "בא מן השתיקה".

גם אפרת גוש, זמרת השנה של גלגל"צ הופיעה במהלך יום השידורים המיוחד, והעניקה לצופים ולמאזינים גרסאות אקוסטיות של שיריה הטובים ביותר.

גם הזמרים רמי קליינשטיין ומשה פרץ הגיעו אולפן ההופעות המיוחד, כדי לחגוג יחד עם גל"צ את המאורע החגיגי. הם שילבו במהלך השידורים קטעי שירה שהועברו גם הם בשידור חי בערוץ החדשות באינטרנט.