קוצ'ר על התמונה של דמי מור: לא חושב שהרחקתי לכת

השחקן, המפיק ומלך הטוויטר מספר בריאיון מיוחד מה הוא מוצא בישראל, למה עדיין אי אפשר להחליף את התקשורת הבינאישית בציוצים ומדוע הוא לא מתרגש מהביקורת על התמונות החושפניות שפרסם

הוא התחיל בתור הפרצוף היפה של הוליווד, אבל מהר מאד גילה את הרשת והבין את כוחה. אשטון קוצ'ר, בתפקיד האנדרדוג, הצליח להביס את תאגיד התקשורת CNN והפך למלך הטוויטר עם מיליון עוקבים.

מאז הוא לא מפסיק לככב: עוד מיליוני עוקבים, חברת הפקה, סדרות ריאליטי מצליחות - וגם אישה מהסרטים - השחקנית דמי מור, שגדולה ממנו בכמה שנים טובות והכניסה אותו לעלום הקבלה - מה שמביא אותם לישראל שוב ושוב.

מחר מ-07:00: שידור חי ומיוחד בחדשות 2 באינטרנט מחגיגות 60 לגל"צ

"הדבר הכי יפה שקראתי אי פעם היה מה שאמר הלל", מספר קוצ'ר בריאיון בלעדי ל"פגוש את העיתונות" עם דנה ויס. "מישהו שאל אותו אם הוא יכול ללמד אותו את כל התורה על רגל אחת, והוא אמר 'מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך' וכל השאר פרשנות. מבחינתי זה הכול", מודה הכוכב.

ציוץ לצד לחיצת ידיים

קוצ'ר התייחס להשפעה של המדיה החברתית והזהיר גם מהשלכותיה האפשרויות. "הסכנה האמיתית בתקשורת חברתית היא שאת יכולה לזרוע נזקים כמו שריפה בשדה קוצים", מתריע השחקן אך מציין באותה הנשימה כי באותה מהירות אפשר להפיץ גם דברים טובים.

על אף שזכה לכותרות בזכות מספר הגולשים העצום שלו, מדגיש קוצ'ר כי עדיין הוא מאמין שקשר אמיתי מצריך מגע אמיתי. "אני חושב שיש ערך אמיתי בלחיצת יד", הוא מציין. "אני חושב שיש שיתוף של מודעות שיכול להתקיים בצורה לא לינארית, לא פנים מול פנים. אבל בו בזמן, אני חושב שאם אתה רוצה לקיים קשר אמיתי עם מישהו, אני חושב שנחוץ יותר".

גם לגבי הזוגיות המתוקשרת שלו ושל דמי מור יש לו מה לומר - במיוחד לאלה שטוענים כי הגזים בכך שפרסם את תמונת רעייתו בביקיני. "לא חושב שכל כך הרחקתי לכת", הוא משוכנע ומסביר מה ההבדל בינו לבין הצהובונים שעושים זאת. "אנייכול לוודא שהתצלום יהיה טוב, כשמדובר בערוץ שלי".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק