צפו: אריק איינשטיין ואורי זוהר שוב יחד בחתונת הנכדה

פעם, לפני 40 שנה, הם היו החברים הכי טובים. אבל אז האחד חזר בתשובה והפך לרב, ואילו השני הסתגר בביתו וממעט להיראות בפומבי. הערב נפגשו שוב אריק איינשטיין ואורי זוהר - בחתונת נכדתם המשותפת בירושלים. סבא אריק הגיע עוד לפני החופה, וחגג את השמחה יחד עם שותפו הוותיק, סבא אורי, ועם בני המשפחה המשותפת

עוד הפקה משותפת של הצמד אריק איינשטיין והרב אורי זוהר: נכדתם המשותפת של שני החברים הטובים מתקופת "לול" התחתנה הערב באולמי "שערי ירושלים" שבבירה.

אריק איינשטיין ממעט להיראות בשנים האחרונות באירועים פומביים. הוא לא מופיע כלל, מסרב להתראיין, ובכלל - מתרחק מאד מכל מה שקשור ליחסי ציבור ופרסום.

על שותפו לחבורת "לול", הרב אורי זוהר, אין טעם להכביר מילים. הוא הפך כבר מזמן לאייקון בקרב החרדים והוא אולי החילוני המפורסם ביותר ש"חצה את הקווים" והפך לרב שאף מחזיר בתשובה בעצמו.

בצעד נדיר ויוצא דופן במיוחד, הגיע "סבא אריק" לחתונה - כבר בשלב החופה - ובילה עם שותפו הוותיק, סבא אורי, ועם בני המשפחה המשותפת.

איינשטיין וזוהר חולקים לא רק סרטים שהפכו לקלאסיקות, כמו "לול" ו"מציצים", אלא גם נכדים רבים משותפים ושני נינים. שתי בנותיהם של אלונה ואריק איינשטיין, שחזרו בתשובה יחד עם אימן, נישאו לשני בניו של אורי זוהר. הערב הייתה זו שמחה כפולה ומכופלת - כשהנכדה המשותפת הראשונה עמדה מתחת לחופה.