מי היא האישה המסתורית שמטפלת בבניון?

בניסיון אחרון לשחק בשבת הבאה מול קרואטיה, טס שחקן הכדורגל יוסי בניון לבלגרד בכדי להיפגש עם מריאנה קובאצ'יביץ' המכונה בפי המקומיים "מכשפה" כדי שזו תוכל להכשירו לקראת המשחק. המקומיים מעניקים לה יכולות על טבעיות וקשר הנבחרת מקווה כיא היא זו שתחזיר אותו אל המגרשים. לחש, נחש, וכנף עטלף?

נוסע לטיפול מיוחד בבלגרד (חדשות 2)

יוסי בניון החליט לטוס לשלושה ימי טיפולים בבלגרד אצל אישה מסתורית המכונה בפי רבים "אשת הדרקון". כמו לא מעט שחקנים אחרים שנפצעו בעבר החליט קשר צ'לסי לנסות לטפל בפציעה ממנה הוא סובל בדרכים לא שגרתיות. בניון יאלץ להיפרד בסך הכל מ-3,000 יורו בלבד אך אולי לזכות בכושר משחק מחודש שיחזיר אותו לכותרות.

קשר נבחרת ישראל הסובל מקרע בשריר התאומים שואף לחזור בקרוב למגרשים ולקחת חלק במשחקיה של הנבחרת מול קרואטיה בשבת הבאה ונגד יוון שלושה ימים אחרי זה. "ידיעות אחרונות" פרסם כי הקשר הגיע לקליניקה הפרטית של מריאנה קובאצ'יביץ' בבלגרד בכדי שזו תוכל להחזירו למשחק פעיל. בניון כנראה ניזון מהשמועות של שחקנים מפורסמים בעולם לפיה לגברת הזו, שלה אין כלל הסכמה מקצועית, יש כוחות מיוחדים שיכולים להציל לו את הקריירה.

קובאצ'יביץ' שזכתה לכינויים רבים בהם "מורטישיה אדמס" או "מאדאם שליה" בשל שיטת הטיפול הייחודית בה היא משתמשת בשליית סוס על האזור הפגוע, לא מרבה להתראיין או להיחשף אל עדשת המצלמה ומעדיפה להישאר מסתורית. מלצר מקומי ששיתף את העיתון בתחושותיו סיפר כי כשנכנסים אל תוך חדר הטיפולים של גברת קובאצ'יביץ' מרגישים באווירה המיוחדת. "אתה מרגיש שיש לה אנרגיות שאין לאחרים, היא מאוד אדיבה ונחמדה ומשדרת כוחות בלתי מוסברים", סיפר המלצר.

בראיון היחיד שהעניקה אי פעם לכלי תקשורת במדינה סיפרה "המכשפה מבלגרד" כי היא אישה רגילה לכל דבר. "שמעתי על עצמי הרבה סיפורים דמיוניים על כך שיש לי ארבע זהויות ואני מחליפה ביניהן על פי הצורך", היא גיחכה והוסיפה כי "אין שום דבר לא חוקי בעבודה שלה". שמה של קובאצ'יביץ' כמחוללת ניסים הולך לפניה, כעת נצטרך לגלות האם "הטיפול המיוחד" יעזור לבניון וכמובן, גם לנבחרת ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק