אמה של שרית חדד חיה בדירה רעועה?

גולשים המשוטטים באתר יו-טיוב יכלו להבחין בימים האחרונים בסרטון יוצא דופן שהעלה אחיה של הזמרת שרית חדד לאתר: בסרטון נראית דירה רעועה ומוזנחת, אשר לטענת הגולש שהעלה אותו, שייכת לאמה של הזמרת המצליחה שרית חדד. מנהלה של חדד: ניסיון נוסף של אחיה להכפיש את שמה

הסכסוך במשפחת חדד נמשך? עמיאל חדד, אחיה של שרית חדד, העלה בימים האחרונים קטע וידאו לאתר יו-טיוב בו לטענתו מוצגת הדירה המוזנחת בה מתגוררת אמה של הזמרת המצליחה שרית חדד. בתמונות נראים סדקים בקירות, ריקבון ועובש בתקרה.

האח הודה שהעלה את הווידאו לאתר תחת הכינוי "עמיאל 1000", על רקע סכסוכיו עם הזמרת. הכותרת שניתנה לסרטון היא: "סרטון מבית של אמא של שרית חדד גרה במבנים מסוכנים". בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הודה עמיאל חדד כי הוא זה שהעלה את הסרטון נגד אחותו.

במהלך השנים היו מספר משברים מתוקשרים בין שרית חדד לאחיה, וטיב היחסים ביניהם אינו ברור. יחד עם זאת, לא מדובר בניסיון ראשון מצדו של האח להכפיש את שמה של האחות המצליחה. אבי גואטה, מנהלה האישי של חדד הבהיר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי נחשף לסרטון שהפיץ לדבריו האח.

"ראיתי בצער רב את הסרטון שאחיה הפיץ", אמר גואטה לחדשות 2 באינטרנט. "לשרית יש עוד שבעה אחים והיא עושה את אשר בידיה על מנת סייע לאמה. מדובר בניסיון נוסף של עמיאל לייצר פרובוקציה סביב שמה של שרית וחבל שהדבר נעשה על חשבון המשפחה". 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק