קרלה ברוני נגד בר רפאלי

הביוגרפיה הלא רשמית החדשה על קרלה ברוני מעוררת סערה גדולה בצרפת. בין היתר נטען בספר כי ברוני פיתחה איבה של ממש כלפי הדוגמנית הישראלית בר רפאלי, מאז טקס קבלת הפנים הראשון שלה כרעיית הנשיא, אליו הוזמנה גם רפאלי - וגנבה את ההצגה, כמו גם את מבטו של הנשיא סרקוזי שתועד מציץ למחשופה של הדוגמנית הישראלית

קרלה ברוני, רעייתו של ניקולא סרקוזי, ידועה כאחת הנשים היפות ביותר בצרפת. כעת, מהביוגרפיה חדשה של אשת הנשיא, מתברר כי לאישה היפה בצרפת יש חזית בלתי פתורה עם אחת הנשים היפות בישראל - הדוגמנית בר רפאלי.

העיתונאית בסמה לאהורי הוציאה לאור בשבוע שעבר את הביוגרפיה הלא רשמית של ברוני, שמעוררת סערה גדולה בארמון האליזה. על פי הספר, קלקלה רפאלי את יום חגה של ברוני בקבלת הפנים הרשמית הראשונה שערכה כאשתו של נשיא צרפת - לנשיא מדינת ישראל שמעון פרס, שאירעה במרץ 2008.

ברוני, שרצתה להוכיח שהיא היפה בנשים, נאלצה להתמודד עם בר רפאלי שהוזמנה אף היא לקבלת הפנים ההיא. לפי הביוגרפיה, העזה הדוגמנית הישראלית "ברוב "חוצפתה" לגנוב את תשומת הלב, כולל של סרקוזי עצמו - שנתפס מציץ למחשופה הנדיב. מאז אותו אירוע, כך נטען בספר על ברוני, פיתחה הגברת הראשונה של צרפת איבה של ממש כלפי הסופר-מודל הישראלית.

קבלת הפנים נערכה ב-28 במרץ 2008, והוזמן אליה בין השאר גם נשיא המדינה שמעון פרס. על פי הנטען בביוגרפיה הבלתי רשמית, החליטה ברוני למשוך את אור הזרקורים לעצמה ולצורך כך שכרה מאפרת אישית ובילתה במשך שעות בבחירת הבגדים המתאימים וצלם הסלבריטאים ההולם למעמדה.