מבר רפאלי ועד דיאנה גולבי: סיכום השנה בבידור

אמנים שריגשו, כוכבים שנולדו וזמרים שפידחו - שנת תש"ע הייתה עמוסה באירועים בתחום הבידור, הרכילות והמוזיקה. צפו ברגעים שגרמו לנו לחייך, להתרגש - ולסמס

שנת תש"ע הסתיימה והשאירה לנו לא מעט זכרונות: אמנים שביטלו, אחרים שהחרימו וכוכבים שכבשו את הבמה ואת קהל המסמסים.

זה התחיל בתשרי עם הופעתו הבלתי נשכחת של לאונרד כהן בארץ. הזמר הוותיק הגיע לאצטדיון רמת גן וגרם לעשרות אלפי מעריצים להתמוגג במשך שלוש שעות.

חודש אדר היה עמוס במיוחד. למרות התקוות, נאלצנו לראות פעם נוספת כיצד הפסלון המוזהב חומק מידינו, לאחר שהסרט עג'מי הפסיד את פרס הסרט הזר הטוב ביותר בטקס האוסקר.

מסלסלים כל הדרך למס הכנסה

גם עבור קובי פרץ היה זה חודש לא קל. הכוכב הים-תיכוני נחקר בחשד להעלמת מס של מיליוני שקלים ונשאר מבולבל. כחמישה חודשים נאלץ גם חברו משה פרץ להסביר לחוקרים לאן נעלם הכסף מההופעות.

שני פרצופים חדשים ויפים כבשו בחודש אדר את המסך שלנו. שביט ויזל בת ה-20 מקיבוץ בארי הפכה לאישה הכי יפה בישראל, ואילו אלירז שדה זכה ב"אח הגדול".

גם בר רפאלי זכתה לתשומת לב גדולה במיוחד. דוגמנית העל צולמה עם טבעת מחשידה על האצבע וגרמה לנו לתהות: האם דיקפריו סוף סוף הציע?

מה זה השטויות האלה, סמים?

באייר הוכיח רמי קליינשטיין שלמרות שזה נראה בלתי אפשרי - יש חיים גם אחרי ריטה. הזמר הפתיע את כתבי הרכילות ואת שאר המדינה כשהחליט להציע נשואים לחברתו אלכס, הצעירה ממנו ב-25 שנים.

ומה זה השטויות האלה, סמים? עדי אשכנזי נחקרה בחשד לאחזקת חשיש לצריכה עצמית ולמדה שהסתבכות עם החוק זה לא דבר מצחיק.

באותו החודש גם הפכה הסדרה 'עספור' רשמית להפתעת השנה. החבורה הירושלמית כבשה את המסכים ושברה שיא צפייה בטלוויזיה: יותר משישה מיליון צפיות, רק חודש לאחר עלייתה לאוויר.

סקעת ללא מילים

בסיון נשאר הראל סקעת ללא מילים. הנציג שלנו לאירוויזיון סיים במקום ה-14 בגמר תחרות הזמר, על אף הציפיות שיביא את הדוז פואה לירושלים.

לרותם סלע, לעומת זאת, היה מה לומר. הדוגמנית המבוקשת הכריזה "איי דו" ונישאה לבכיר לבה אריאל רוטר, הצאצא של אתי וגבי רוטר, בעלי חברת האופנה 'קסטרו'.

בחודש תמוז נחת בישראל האיש והמשקפיים - סר אלטון ג'ון. זמר הפופ האגדי הקפיץ 50 אלף ישראלים והוכיח שמה שעבד בשנות ה-70 - מצליח גם היום.

הנסיכה דיאנה

באלול היינו עדים למרד שחקנים - בגלל אידאולוגיה. שורה ארוכה של אמנים הודיעו כי אין בכוונתם להופיע בהיכל התרבות החדש באריאל ועוררו סערה ותגובות מחאה.

כוכבי ארץ נהדרת התרווחו להם בנחת פעם נוספת. הסרט "זוהי סדום" בהשתתפות החבורה המצחיקה שבר את שיאי מכירות הכרטיסים.

ורגע לפני שהשנה הסתיימה הכתרנו כוכבת חדשה. דיאנה גולבי בת ה-18 מחולון גברה על עידן עמדי בתום עונה מותחת של כוכב נולד והחזירה את הרוק למפה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק