מיהו איש השנה של המקפלת הלאומית?

לאחר שכבשה את הטלוויזיה בסערה מסבירה שני כהן את גודל השינוי שעברה. לאחר שהרקידה את כולם עם שיר המקפלות והשתלבה בהצלחה בתכנית "ארץ נהדרת" היא מספרת שמבחינתה זה "חתיכת הישג". בנוסף בוחרת כהן את אנשי השנה שלה, הורים שמקווים להחזיר השנה את בנם הביתה מהשבי

שני כהן היא ללא ספק אשת הטלוויזיה של השנה. לאחר שהצטרפה לנבחרת "ארץ נהדרת" וסחפה אחריה מדינה שלמה כשהיא מקפלת חולצות, בוחרת כהן את אנשי השנה שלה.

כהן, שחוגגת היום את יום הולדתה ה-30 מתוודה כי ההישג הגדול מבחינתה הוא הכניסה ל"ארץ נהדרת". "ההשתלבות שנראתה מאוד מפחידה בהתחלה היא משמעותית ביותר", מספרת כהן. "זה היה לא פשוט ונורא כיף שזה קורה, קורה טוב ושכולם מרוצים".

"אחרי שאת בארץ נהדרת השינוי המשמעותי הוא שאין מישהו שלא יודע מי את וזה חתיכת הישג", אומרת כהן ומנסה להסביר את גודל השינוי שעברה השנה.

מקווה שגלעד יחזור

כאשר התבקשה הקומיקאית לבחור את אנשי השנה שלה היתה לה תשובה ברורה - "אנשי השנה שלי הם ההורים של גלעד שליט שייצאו למסע לאורכה ולרוחבה של הארץ כדי להחזיר אותם הביתה".

לדברי כהן, "מה שמעורר התפעלות והשתאות בהורים של גלעד זה האיפוק והכבוד ההדדי לצד נחישות ברורה לתבוע את זכותם שהבן שלהם יהיה איתם ואיתנו ואני מקווה שזה יקרה השנה".

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק