דיאנה גולבי ביום שאחרי: חשבתי שעידן עמדי ינצח

פחות מיממה אחרי הגמר הגדול - ודיאנה גולבי מתקשה עדיין לעכל. הנערה הקטנה עם הקול הענקי מודה שכבר התכוננה למקום שני והימרה שעידן עמדי יזכה במגרשו הביתי. בריאיון מיוחד היא מספרת על רגעי הדרמה המותחים, מודה לאמא הנרגשת ומנסה להבין איך ישתלבו מדי החאקי עם הגיטרה החשמלית

רגעים ארוכים של מתח עברו אמש על דיאנה גולבי בבמה המוארת בבריכת הסולטן בירושלים עד ההכרזה על רגע הזכייה. ברגע אחד היא הפכה ממתמודדת צעירה בת 18 לכוכבת שנולדה.

"הייתי מאוד מופתעת כי זה היה ממש לא צפוי ואי אפשר להתכונן לזה", היא אומרת ביום שאחרי ומודה: "חשבתי שאזכה במקום השני ושעידן עמדי ייקח - אבל לפחות מעריכים אותי".

הרוקרית הצעירה עדיין מתקשה לעכל שגרפה את מירב הקולות מהקהל והצליחה לגבור על החייל המשוחרר שהופיע במגרשו הביתי. "לקח לי כמה שניות באמת להבין ואני שמחה שעידן היה לידי כי הייתי על סף עילפון", היא מציינת.

גולבי אסירת תודה למצביעים הרבים שהעניקו לה את הזכייה, אבל לא שוכחת את המעריצה מספר 1 שלה. "יש הרבה אנשים שאני מרגישה שאני צריכה להודות להם, אבל הראשונה שבהם היא אמא שלי", מדגישה הכוכבת החדשה. יאנה, מצדה, מאושרת אבל גם חוששת מהמעמד החדש והמחייב. "אני מקווה שאצליח לשמור עליה מקרוב", היא משתפת.

ומה לגבי מדי החאקי, עליהם הייתה אמורה לעלות בקרוב? "היו לי תכניות לגבי הגיוס", מעידה גולבי, "אבל ככל הנראה אתגייס קצת יותר מאוחר ואני מקווה שזה ישתלב עם הדרך שהתחלתי בכוכב נולד".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק