עלילות סמנתה פוקס בארץ הקודש

לגעת בה: זמרת הפופ הבריטית נחתה בישראל וכבר הספיקה להופיע אמש בפסטיבל המחול בכרמיאל. לפני ההופעה פגשנו אותה ושמענו ממנה ש"החיים מתחילים רק בגיל 40". למרות הביקור הטראומתי הקודם, פוקס סיפרה שהיא שמחה להיות שוב בישראל ומבטיחה לחזור לכאן גם בעתיד

נגעה גם בישראלים: כוכבת הפופ הבריטית סמנתה פוקס נתנה אמש הופעה בלתי נשכחת מול מעריציה הרבים בפסטיבל המחולות בכרמיאל. הערב הגיע לשיאו כשהיא שרה את "שיר הנושא" של שנות ה-80, "Touch Me", בסיום ההופעה.

נערת הפופ שמסרבת להתבגר הגיעה לביקור בישראל וגרמה לנוכחים בעולם לחזור לרגע לימי שנות ה-80 העליזים. במהלך הערב שרה פוקס את מיטב שיריה הזכורים לכולם. "Nothing Wont Stop Me" ו-"Only Wanna Be With You", ורבים נוספים.

בראיון לחדשות 2 סיפרה פוקס על החוויה הקודמת שלה בארץ הקודש, לפני כשמונה שנים. "האמרגן שהיה אחראי על המופע ברח עם הכסף ממכירת הכרטיסים", היא סיפרה על האירוע שלא הוסיף כבוד למדינה. "מנהל המלון שניחם אותי בכה ואמר שהוא מתבייש בשם מדינת ישראל על מה שקרה", היא הוסיפה.

אבל סוף טוב - הכל טוב, והפעם הייתה זו חוויה מתקנת כפולה. פוקס קיבלה את כספה כראוי, וכתב חדשות 2, דרור גלוברמן, הצליח להגשים חלום ולפגוש את אלילת נעוריו. "החיים מתחילים רק בגיל 40 ואני נשבעת שאין לי טיפה פלסטיק בגוף" סיכמה הזמרת. יש עוד תקווה. 

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק