החופש הגדול: איפה תבלו בחינם עם המשפחה?

טיולי אופניים, מופעי רחוב, ריקודי עם ופסטיבלים ססגוניים. ברחבי הארץ מציעים לכם לא מעט פעילויות לבלות עם המשפחה בחופש הגדול – ומבלי לפתוח את הארנק. הנה כמה אופציות להעביר עוד שבוע של קיץ בחינם

בואו לרקוד (SAP)

החופש הגדול בעיצומו והחיפוש אחרי אטרקציה שלא תרוקן את הכיס הולך וגובר. כמו בכל שבוע, גם הפעם אנו מציעים לכם מספר פעילויות לשבוע הקרוב - ללא תשלום: ממסיבת רחוב עם "הפיל הכחול", דרך ריקודי עם לכל המשפחה ועד מופע ברייקדאנס מרהיב.

ביום שישי ה-23/7 יוצא ליין הפרונט סטייג' מחוץ למרכז ירושלים ונוחת בלבה של שכונת תלפיות. החל משעה 13:00 תתקיים בחניון טובול ברחוב התעשייה מסיבת רחוב מקפיצה במיוחד. הפעם בתכנית: DJ EYAL BEN SHITRIT, DJ YUVAL ZACH, הפיל הכחול ומטבוחה פרוג'קט.

את חובבי הטבע מזמינה הקרן הקיימת לישראל ליהנות מהטיול המודרך שלושה תילים ותנ"ך ביד - מתל עזקה לתל בית שמש ותל צרעה. הטיול מתאים לכל אחד ויימשך שעתיים עד שלוש שעות, בשילוב נסיעה במכוניות פרטיות והליכה קצרה. יש להירשם מראש בקו ליער: 1-800-350-550.

ומה לגבי שבת? בעיריית מודיעין מכבים רעות מציעים לכם טיול אופניים ורכיבה מודרכת ביער בן שמן. הטיולים ייצאו למשך 45 דקות ממתחם "מצמן את מירוץ" בחזית הצפונית באזור התעסוקה ליגד סנטר בין השעות 07:00 - 11:00.טיול אחרון ייצא בשעה 10:00.

בשעות הערב מוזמן, מי שעדיין יש לו כוח, לצאת במחול. ברחבת הירידים ברחוב עמק החולה יתקיימו ריקודי עם לתוך הלילה לכל המשפחה.

וביום רביעי יוכלו חובבי תרבות הרחוב לקחת חלק בהופעות וסדנאות בפסטיבל הבינלאומי השביעי שמתקיים לאורך כל חודש יולי. החל מ- 18:30 יתחרו בטיילת בראשון לציון רקדני ברייקדאנס מכל רחבי הארץ על התואר אלוף ישראל. המנצח בטורניר ייסע לייצג אותנו בתחרות העולמית בצרפת מול רקדני הברייקדאנס הטובים ביותר.

רוצים לקבל עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק