המדריך: איפה תבלו עם המשפחה השבוע ובחינם?

אם כבר נמאס לכם לשבת בבית מול הטלוויזיה או המחשב, אנו מציעים לכם מספר דרכים לבלות בכיף את חופשת הקיץ - וללא תשלום. מדי יום חמישי נפרסם כאן את ההמלצות השבועיות

כלבים חמודים. יש הרבה כאלה ביום האימוץ (חדשות 2)

כמו בכל שבוע, גם הפעם אנחנו מציעים לכם שורה של פעילויות לשבוע הקרוב, והכי חשוב - בחינם. והפעם: טיולי אופניים בצפון, אימוץ כלבים באזור המרכז וגם קצת מדיטציה להרגעת הגוף והנפש.

אוהבים כלבים? אם אתם בקטע של חברו הטוב ביותר של בן האדם, עם הזנב המכשכש, המבט המתוק והאף הרטוב, אז האירוע מחר הוא באמת בשבילכם. מחר, ה-16 ביולי, תערוך עמותת "תנו לחיות לחיות" יום אימוץ מיוחד לכלבים בגן הכלבים המחודש בגני יהושע. האירוע יתקיים בין השעות 10:00-14:00.

בעמותה ביקשו לפנות לכל אוהבי בעלי החיים ולהזמין אותם לאמץ כלבים מקסימים, מחונכים ומאולפים (וכמובן, גם חמודים ומתוקים להפליא). ביום האימוץ תוכלו למצוא כלבים מכל מיני סוגים, החל מגורים שרק נולדו ועד לכלבים מבוגרים שננטשו מאחור ומחפשים בית חם ואוהב, לפתוח פרק חדש בחיים.

באירוע הפעם צפויים לקחת חלק אורנה בנאי, שלא מחמיצה אף אירוע לאימוץ בעלי הזנב, סער שיינפין ופותנה ג'אבר עם כוכבים נוספים מ"האח הגדול", אבי גרייניק ועוד רבים ומפורסמים. ההשתתפות באירוע היא כמובן חינם, ואילו שיאמצו חבר חדש, ייזכו בנוסף גם לחבילת הטבות לכלב שכוללת מזון, ציוד ועוד. פרטים נוספים באתר העמותה, בכתובת http://www.letlive.org.il.

מי שבקטע של אירוע יותר ספורטיבי ואתגרי, יוכל להצפין בשבת בבוקר, ה-17 ביולי, לאזור הגליל, ממש סמוך לנחל ציפורי. מדי שבת יוצאים מהאזור, ממקום בשם "מרכז שטח אלון והגליל" (לפרטים: 04-9869888) טיולי אופניים לאזורים הירוקים והחלומיים, מהזריחה ועד לשקיעה. למי שאין אופניים יש אפשרות להשכיר זוג באזור בתשלום סמלי.

אוהבים מוזיקה? וג'אז בפרט? ביום שני, ה-19 ביולי, ייערך ערב ג'אז במועדון "השבלול" בהאנגר 13 שבנמל תל אביב. למחרת, ה-20 ביולי, תוכלו "לנוע לעבר השלמות" באירוע מדיטציה בחינם במרכז אננדה מרגה ברחוב צבי 7 ברמת גן (לפרטים: 054-4307487).

רוצים לקבל עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק