אלטון ג'ון למען אברם וצופית גרנט

בתם של אברם וצופית גרנט זכתה למחווה מיוחדת במינה במהלך הופעתו של הזמר אלטון ג'ון ברמת גן. רומי בת ה-14 שחגגה באותו היום את יום-הולדתה ישבה בקהל ונדהמה לשמוע את הכוכב הבריטי מקדיש במיוחד בשבילה שיר ליום ההולדת. בהמשך גם דניאל, בנם השני של בני הזוג גרנט, קיבל שיר על שמו

משתלם להיות הבת של אברם וצופית גרנט: במהלך הופעתו המסוקרת של אלטון ג'ון בישראל, הקדיש הזמר הבריטי שיר אחד מיוחד לילדה בשם רומי. היום מתברר - מדובר בבתם בת ה-14 של הזוג גרנט שחגגה יום הולדת באותו היום.

לפני שג'ון שר את השיר Tiny Dancer מול עשרות האלפים שהגיעו למופע באצטדיון רמת-גן, פנה הזמר בפנייה אישית ואמר: "אני רוצה להקדיש את השיר הבא לרומי לרגל יום הולדתה ה-14".

היום מתברר כי המחווה של הכוכב הבריטי לא הגיעה מצידם של מפיקי או מארגני האירוע הישראלים. רק אברם גרנט, מאמן קבוצת הכדורגל האנגלית ווסטהאם, הוא הישראלי היחיד המקורב ומקושר עד כדי כך לכוכב הפופ הבריטי, והיחיד המסוגל לגרום לו להקדיש שיר לבתו.

אלטון ג'ון לא הסתפק במחווה ליום ההולדת של רומי, ובחר להקדיש את השיר Daniel לבנם השני של אברם וצופית - דניאל גרנט.

"זה סר אלטון ג'ון, תהיי בריספקט"

צופית גרנט סיפרה הבוקר בראיון לערוץ החדשות כי היא ומשפחתה כלל לא ידעו שג'ון מתכוון לברך את רומי. "בכלל לא ידענו שנפגוש אותו", מספרת גרנט, "יש לנו חבר טוב שהוא מקורב מאוד לאנשים האלה. הוא הכניס אותנו למתחם ההופעה ומצאנו את עצמנו יושבים לבד עם המשפחה של אלטון ג'ון והילדות שלהם", היא מוסיפה.

לדברי גרנט, מיד נוצר קשר בין הזמר לבתה. "היה משהו מאוד חם ומשחרר, הוא שאל את רומי מי היא ואפילו ראיין אותה. אמרנו לו שיש לה יום הולדת וזהו. לא דיברנו על זה יותר". גרנט מספרת כי לפתע בשיר השלישי הוא אמר שפגש ילדה יפיפייה שחוגגת יום הולדת וקוראים לה רומי. "אמרתי לה מותק, תקשיב לי, זה סר אלטון ג'ון, תיהי בריספקט".