צפו: אלטון ג'ון על הבמה ברמת גן

17 שנים אחרי ביקורו האחרון בישראל, נחת שוב בארץ סר אלטון ג'ון – האיש, האגדה והמשקפיים. ההופעה ארכה שעתיים וחצי, ונגמרה ב"שלום ואהבה לכולכם, תודה שהייתם נחמדים כל כך"

בניגוד ללא מעט אמנים שקיבלו רגליים קרות, עמד אלטון ג'ון בהבטחתו ונחת אתמול בישראל לרגל הופעתו השלישית בארץ. סמוך לשעה 20:45 אמש החלה הופעתו של ג'ון באיצטדיון רמת גן. כעבור שעתיים וחצי ועוד הדרן אחד היא הסתיימה. הכוכב הבריטי סיכם ב"שלום ואהבה לכולכם, תודה שהייתם נחמדים כל כך".

רוצים לצפות בקטעי וידאו מהמופע של אלטון ג'ון? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בזמן שהמתינו המעריצים לעלייתו לבמה, הם התלוננו על דוחק רב באזור השרותים באיצטדיון. "אנחנו מאחרים למופע בגלל השירותים", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט דפנה, צעירה מירושלים שהגיעה לרמת גן. "זה לא ייתכן, שילמנו ממיטב כספנו. זה מתחת לכל ביקורת ולא סביר בכל קנה מידה. זה פשוט פוגע בהופעה".

דפנה המאוכזבת המשיכה, "נאלצנו להשתמש בשירותי הגברים, דרך משתנות. השירותים היו מלאים לגמרי, ויש פשוט תורים ענקיים. בפירוש לא דאגו לזה. זה לחלוטין מבאס ומוציא את החשק מההופעה. אנחנו משלמים כל כך הרבה כסף ומצפים לתנאים יותר נורמליים. היינו בפקקים זמן ארוך מירושלים ושתינו, כי אי אפשר להכניס שתייה למקום".

מהמטוס להופעה, מההופעה למונדיאל

כוכב הפופ הפרטי הבריטי הגיע לביקור קצרצר במחוזותינו. סר אלטון ג'ון ידוע בבקשות הרבות והמשונות שהוא מציב לצוות מארגני הביקורים שלו. רכב יוקרה לקח אותו היישר מהמטוס הפרטי אל מאחורי הקלעים של הבמה - אבל ממש לא מדובר בחבלים זרוקים וארגזים. לזמר הוותיק ממתינה סוויטה יוקרתית, ארבעה מזגנים, שש ספות מצופות קטיפה, אגרטל עם ורדים נטולי עלים וצנצנת דבש אורגני.

בנוסף מוצבת בחדר המפואר טלוויזיה ובה שלל שידורים מערוצי הספורט. הסיבה: ג'ון ממש לא רוצה לפספס רגע מהמונדיאל. ומה לגבי אוכל? לצד ירקות טריים יתכבד בסוף המופע אלטון בפיצה, אחרי שפיזם על "נרות ברוח" ו"רוק הקרוקודיל".

הביקור הנוכחי של אלטון ג'ון בארץ הוא השלישי במספר. הזמר הבריטי הגיע לישראל בימיו הרזים יותר, ב-1979 וב-1993, אז הוא נבהל מהפלאשים, נמלט וחזר רק אחרי מסע שכנועים. הפעם, כך מקווים, נוכל ליהנות ממיטב להיטיו של הכישרון הבריטי מבלי יותר מדי דרמה מיותרת.