צפו: אלטון ג'ון לא הבריז ונחת בארץ

17 שנים אחרי ביקורו האחרון בישראל, נחת שוב בארץ סר אלטון ג'ון – האיש, האגדה והמשקפיים. כוכב הפופ הבריטי מתכוון לשלהב את הקהל המקומי עם שלל להיטיו ומיד לאחר מכן להמריא במטוסו הפרטי ליעד הבא. צפו בזמר מגיע לארץ הקודש

בניגוד ללא מעט אמנים שקיבלו רגליים קרות, עמד אלטון ג'ון בהבטחתו ונחת בצהריים בישראל לרגל הופעתו השלישית בארץ. הזמר המוחצן ירד ממטוסו הפרטי כשהוא לבוש בטרנינג שחור מעוטר בפסים לבנים ומיד חמק לתוך ההרכב כשעיניו מכוסות בזוג משקפי שמש - עוד אחד מהאוסף האינסופי המפורסם שלו.

רוצים לצפות בקטעי וידאו מהמופע של אלטון ג'ון? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כוכב הפופ הפרטי הבריטי הגיע לביקור קצרצר במחוזותינו, אם לא ייבהל שוב מצלמי הפאפרצי, ולשלהב את 47 אלף המעריצים באצטדיון רמת גן. סר אלטון ג'ון ידוע בבקשות הרבות והמשונות שהוא מציב לצוות מארגני הביקורים שלו. רכב יוקרה לקח אותו היישר מהמטוס הפרטי אל מאחורי הקלעים של הבמה - אבל ממש לא מדובר בחבלים זרוקים וארגזים. לזמר הוותיק ממתינה סוויטה יוקרתית, ארבעה מזגנים, שש ספות מצופות קטיפה, אגרטל עם ורדים נטולי עלים וצנצנת דבש אורגני.

בנוסף מוצבת בחדר המפואר טלוויזיה ובה שלל שידורים מערוצי הספורט. הסיבה: ג'ון ממש לא רוצה לפספס רגע מהמונדיאל. ומה לגבי אוכל? לצד ירקות טריים יתכבד בסוף המופע אלטון בפיצה, אחרי שפיזם על "נרות ברוח" ו"רוק הקרוקודיל".

הביקור הנוכחי של אלטון ג'ון בארץ הוא השלישי במספר. הזמר הבריטי הגיע לישראל בימיו הרזים יותר, ב-1979 וב-1993, אז הוא נבהל מהפלאשים, נמלט וחזר רק אחרי מסע שכנועים. הפעם, כך מקווים, נוכל ליהנות ממיטב להיטיו של הכישרון הבריטי מבלי יותר מדי דרמה מיותרת.