ספי ריבלין נאבק בסרטן וממשיך להצחיק

כבר שלוש שנים וחצי שספי ריבלין לא עולה על הבמות. הבדרן האהוב ניצב בפני מה שניתן להגדיר כקרב החשוב ביותר בחייו – המלחמה נגד סרטן מיתרי הקול. בריאיון מיוחד הוא מספר על הצורך הבלתי פוסק להצחיק, על הנכדים, על הטיפולים ועל ההמתנה למה שהוא מכנה "גזר הדין" - תוצאות הטיפול המכריע

ספי ריבלין ממשיך להצחיק גם כשכבר שלוש שנים וחצי נראה שהמציאות היא דווקא זו שמשטה בו. עכשיו הוא נמצא בנקודת מפנה ובקרב הגורלי מול הסרטן, אותה מחלה ארורה עמה הוא נאבק כבר זמן רב.

הבדרן האהוב סובל מסרטן קשה במיתרי הקול, אלו שתמיד היו עבורו כלי העבודה והדרך שלו לחיות. "זו מלחמה מתמשכת, עם המון קרבות", מודה ריבלין. "פעם אני מתיש את המחלה ופעם היא מנסה להתיש אותי, ואז יש הפסקת אש ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם".

"סבתא שלי הייתה אומרת שכשנולדתי אז אנשים חייכו", נזכר הבדרן. "זה היה הצו שלי לחיים, לגרום לאנשים ליהנות, ואולי הגזמתי עם זה קצת". למרות שאסרו עליו להופיע, חרג ריבלין מהוראות רופאיו והשתתף לאחרונה בסרט סטודנטים - סרט שמתרחש כולו בחדר אחד בבית חולים, בערך כמו החיים שלו עכשיו.

ריבלין, שחזר מעוד סבב טיפולים רפואיים בבוסטון לישראל, או כפי שהוא מכנה את המדינה בימים אלו, ל"הולילינד", לא יודע להגיד האם הוא מאושר או עצוב. מה שבטוח זה שבסביבת הנכדים שלו הוא תמיד מרגיש טוב. עכשיו הוא מחכה לתוצאות של הטיפול האחרון בבוסטון ובעוד חודשיים יגיע פסק הדין - האם הוא יוכל לחזור ולהצחיק, או יותר חשוב - לחיות?

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק