אחרי החג: קובי פרץ מרגיש כמו נקניקיית מיס לוסי

ערב יום העצמאות הוא מרתון הופעות עבור לא מעט זמרים שעוברים מבמה לבמה ועושים דרכם בין פטיש לקצף. גם קובי פרץ הופיע מול אלפי מעריצים מקריית מוצקין ועד להופעה האחרונה בנשר. בסוף הערב, עם גרון ניחר מרוב שירה, הזמר המצליח הסתפק בלא פחות מ-8 נקניקיות כדי להרגיע את הבטן המקרקרת

חג ההופעות: בין שלל הזמרים שהתרוצצו מבמה לבמה בערב יום העצמאות, היה גם אחד הזמרים הבולטים בשוק המוזיקה - קובי פרץ. בגלי צה"ל עקבו אחר מסע ההופעות המתיש שהחל כבר ב-19:00 עם הכניסה למכונית של הנהג סרג'. למרות ניסיונו הרב עם אמנים מחו"ל כמו ז'ראר דפרדייה למשל, סרג' מעיד שיותר מכל הוא מתרגש להסיע כוכב ישראלי.

פרץ עצמו העדיף לשתוק בין הופעה להופעה כדי להבטיח שיהיה בשיאו על הבמה. "זה לא קל", העיד פרץ במהלך הנסיעה לבמה הבאה. "אני משתדל ביום כזה שאני מופיע כמעט ולא לדבר כדי לשמור על הגרון".

המסע שהחל בקריית מוצקין לווה באלפי מעריצים צווחים, והמשיך בעיר עכו - שם זכה פרץ לקבלת פנים מכובדת במיוחד מראש העיר ומבתו הקטנה. ילדה נוספת שלא מקושרת לאף אחד המתינה גם היא לפרץ, וזכתה בכל זאת ליחס חם כיוון שהיא חוגגת בת מצווה. "אני חייב להיות נחמד, גם אם יש לי וגם אם אין לי מצב רוח", הסביר הזמר.

את הערב המתיש הוא סיים בנשר. תשוש ורעב חיפש פרץ מקום להשביע את תאבונו, אך לבסוף הוא נאלץ להסתפק בדוכן נקניקיות. "אני גמור", סיכם פרץ. "חיפשתי מקום לאכול בקריית מוצקין ולא מצאתי, גם בעכו לא היה, בסוף אכלתי שמונה נקניקיות בנשר. אני מרגיש עכשיו כמו מיס לוסי".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק