עינב בובליל מתחזקת - ומדברת על זה

שנה חלפה מאז נכנסה כוכבת העונה הראשונה של "האח הגדול" מתחת לחופה. לאחרונה היא מדברת על התחזקות והתקרבות יותר ויותר לדת. "השבת מעניקה מרגוע פיזי וגם נפשי. אני מנותקת מהכול, מחוברת רק למעלה, קוראת תהילים ומרגישה את השבת עצמה", היא אומרת

כבר שנה חלפה מאז נכנסה כוכבת העונה הראשונה של "האח הגדול" עינב בובליל בברית הנישואין עם בחיר ליבה אלי בנישתי, ולאחרונה מתברר כי הייתה זו שנה מעניינת מאוד ויוצאת דופן. המתמודדת שנהגה לקרוא פרקי תהילים בפריים-טיים, מעידה על עצמה כי היא מתחזקת יותר ויותר, וכך גם בעלה. בשנה האחרונה עברו השניים סמינר מיוחד של כמה ימים בנושא יהדות, שגרם להם להתקרב עוד יותר לדת.

בראיון לאתר האינטרנט "הידברות", מספרת בובליל על ההתחזקות. "כל השבוע אנחנו נמצאים בריצות, במרתונים, בעבודה, עם אנשים ובכלל בלחץ. . השבת מעניקה מרגוע פיזי וגם נפשי. אני מנותקת מהכול, מחוברת רק למעלה, קוראת תהילים ומרגישה את השבת עצמה".

לדבריה, שום הון שבעולם לא יגרום לה לעבוד בשבת: "תמורת שום כסף בעולם לא אסכים לעבוד בשבת. יש לי גבולות ברורים. גם אם מתקשרים להזמין אותי להשקות ולאירועים - אני מבהירה שלא אגיע בשבת, וכולם מכבדים את זה. הדת הולכת איתי לכל מקום".

"צריך את הסטופ בשישי-שבת"

גם מזג האוויר הנעים לא גורם לשניים לשנות תכניות: "אנשים חושבים: 'יום שבת, יאללה, בוא נלך לים'. ועוד פעם נכנסים למעגל הזה של מכוניות, אנשים ורעש. באופן כזה כל החיים הם רוטינה אחת שלמה, אין הפסקה, אין מאיפה לשאוב כוחות חדשים. אי אפשר ככה. צריך את הסטופ הזה בשישי-שבת".

בובליל מספרת כי היא זוכה גם לתמיכה רבה מהמעריצים. "כשיצאתי מהתוכנית באו אליי הרבה ילדות בנות 15 שאמרו לי: 'בזכותך אנחנו קוראות תהילים, מתפללות בבוקר, עושות הבדלה, שומרות שבת'". כבר במהלך העונה הראשונה של "האח הגדול", כשכל המצלמות מופנות כלפיה, הקפידה בובליל להדגיש כי היא מחפשת חתן מסורתי. היום, שנה אחרי, היא מגשימה את החלום שלה.