מפיק ישראלי מגלה: עובד על סרטים בתלת מימד

משה אדרי, מי שעומד מאחורי ענקית הסרטים ה"סינמה סיטי" מגלה כי הוא עובד על סרטים תוצרת כחול-לבן שיהיו בתלת מימד. לדברי אדרי, בתוך 3 שנים מהיום יהיה מוכן הסרט הישראלי הראשון. "הבטחתי לשותפים שלי לא לגלות", הוא אומר, אבל לא עומד במילה שלו

בקרוב גם בישראל? אווטאר (רויטרס)

רוצים לראות את אלי יצפאן או את מוני מושונוב בתלת מימד? מפיק הסרטים משה אדרי מבטיח כי הוא עובד על סרטים ישראלים ראשונים בתלת מימד. לדבריו, הראשון בניהם יהיה מוכן, תוך שלוש שנים מהיום. למרות שממש התאפק לשמור על הדבר בסוד גילה אדרי: "יש רעיון לסרט בסגנון אווטאר".

לכל אלו שמפקפקים ביכולת הישראלית להצטרף לליגת "אווטאר", נציין כי הדברים יוצאים מפיו של אותו אחד שהקים את מתחם הסינמה סיטי בצומת גלילות, וכנגד כל הסיכויים - הוא הצליח ובגדול. "הבטחתי לשותפים שלי לא לגלות, אבל בתוך שלוש שנים נשלים את הסרט הישראלי הראשון בתלת מימד", אמר אדרי לכתב ידיעות אחרונות. לעומת זאת, מסרב אדרי לחשוף פרטים נוספים על זהות השחקנים שישחקו בו או על העלילה.

"זו התגובה הכי טובה לפיראטים", מצדיק אדרי את החלטתו, "הטכנולוגיה נתנה את התשובה המנצחת. הסרט 'אוואטר' הביא עד היום 1.2 מיליון צופים לבתי הקולנוע בישראל. גם לנו יש רעיון לסרט כזה, שהתחלנו לעבוד עליו לפני כמה חודשים".

אז אולי התלת מימד יגיע לישראל באיחור ניכר אחרי המעצמה הגדולה בעולם, אבל לפחות הוא יגיע, אם מאמינים להבטחתו של אדרי. נקווה, לפחות, שיהיה זה התלת מימד שיחייה מחדש את הקולנוע הישראלי ויביא את הצופים לצפות גם בסרטים כחול לבן - ולא רק ב"אוואטר" הכחול ירוק.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק