הצצה: סקעת מתכונן לקדם אירוויזיון

אלפי ישראלים יתלבטו הערב בין ארבעת השירים עד לבחירת השיר שייצג את ישראל באירוויזיון. הראל סקעת, הזוכה הבטוח של הערב, מתלבט בעיקר בין התלבושות. יצאנו ללוות את ההכנות האחרונות לקראת התחרות שתקבע את גורלנו באוסלו

ההכנות לתחרות קדם האירוויזיון נמצאות בשיאן. מאות אנשים עובדים בשביל שאדם אחד ייצג אותנו בסופו של דבר בכבוד בתחרות הזמר האירופאית. מי שבטוח יזכה הערב הוא הזמר הראל סקעת, שישיר הערב ארבעה שירים. אחד מהם ייצג אותנו באוסלו, ובניגוד לפעם האחרונה שביקרנו שם, הפעם אנחנו מקווים שזה ייגמר בטוב.

לעומת הישראלים שמתלבטים בין ארבעת השירים, סקעת עצמו מתלבט בעיקר בין התלבושות שילבש הערב. "באירופה שולחים את הזמרים הכי טובים במדינה, אבל אני לא חושב שיש איזושהי נוסחה", הוא אומר לנו שעות לפני התחרות הערב.

אחת הכוכבות שישתתפו בערב היא זוכת האירוויזיון גלי עטרי שמספרת שסקעת הוא חצי תימני, מה שמחזק את סיכויי הזכייה שלו. "היום לא מתייחסים אצלנו באותה רצינות כמו פעם לתחרות האירוויזויון, אבל זה בסדר, דברים משתנים", אומרת עטרי.

מי שינחה את הערב המרגש הוא עופר שכטר, שמעיד שאין לו שאיפות להנחות את תחרות האירוויזיון האירופאית. הזמר שלומי סרנגה מסביר שהקהילה הגאה אימצה את התחרות אל לבה, והיא כנראה גם תשפיע על הבחירה בין ארבעת השירים שמתמודדים: "לאן", "אלייך", "להתקרב" ו"מילים".