גם שייקה לוי התרגש מאלירז שדה

עם כל הכבוד לסיכומים, אלבומים ונוסטלגיה - מה שהכי עניין את הגשש בחודשים האחרונים זה האח הגדול. הוא צפה בערוץ 20, הצביע בלי סוף לאלירז והגיע למסקנה העצובה: אין חברים

"חושבים שאני מצחיקן, אבל אני בכלל רגשן", אומר שייקה לוי, אחד משני הגששים האחרונים, בעיניים דומעות. בקרוב הוא מוציא אלבום חדש, אסופה של שירים שהוא אוהב, שירים שהוא שר במהלך חייו - וכן, הוא מתרגש.

ציוני הדרך בקריירה המפוארת שלו כוללים את להקת פיקוד מרכז, תיאטרון הקאמרי, התרנגולים, וכמובן הגשש החיוור, עימם קיבל פרס על מפעל חיים. על כך הוא אומר: "יצאה לי בפוקס דרך שאני יכול להיות גאה בה".

עם כל הכבוד לסיכומים, אלבומים ונוסטלגיה - מה שהכי עניין את שייקה בחודשים האחרונים זה האח הגדול. הוא צפה בערוץ 20, הצביע בלי סוף לאלירז, וגם כאן, איך לא - התרגש. "אי אפשר לכתוב דבר כזה", אמר.

וכך, אחרי גיל 70 וכל הרקורד שמהדהד מאחוריו, וגם הפרידות, עכשיו דווקא האח הגדול מוביל אותו למסקנות על החיים: "אתה מביט באח הגדול ואומר - אין חברים. הוא מחייך אליך - ותוקע לך סכין בגב". הוא ממשיך ואומר על המסקנה העצובה הזו, שאכן הרוב עצוב בחיים: "אי אפשר להגיד שהרוב שמח בחיים. הליצן שגומר הופעה ויורד לבד - זה עצוב. אלה החיים".