צפו: יעקב כהן מעצבן את תושבי לוד

בלוד לא ממש אהבו את הבדיחה ה"מזלזלת" של הסטנדאפיסט בתכנית הטלוויזיה "צחוק מעבודה" והחליטו לפגוע בו איפה שכואב הכי הרבה: בכיס. בעקבות העלבון הוחלט לבטל את הופעתו המתוכננת של הבדרן בעיר

בזמן שאתם אולי התגלגלתם על הרצפה, תושבי לוד לא ממש צחקו מהבדיחה שסיפר על חשבונם הבדרן יעקב כהן. עכשיו הם החליטו להעניש את הסטנדאפיסט ולבטל את הופעתו בעיר בתגובה על ה"זלזול".

לפני כשבועיים העלה כהן את חמתם של תושבי לוד כשביקש לעסוק במוניטין של העיר במסגרת תכנית הטלוויזיה "צחוק מעבודה". "למשל בלוד, במקומות האלה זאת באמת פדיחה להיות שוטר", הצהיר הבדרן. "אתה רואה שתי שנים מרכלות, אתה שומע אחת אומרת לשנייה: 'שמעת שהבן של דוד שוטר? איזו בושה למשפחה. דווקא כל האחים שלו פושעים'".

עכשיו מסתבר שמי שיצחק אחרון הם דווקא תושבי לוד. בעקבות הבדיחה, כך מפרסם הבוקר "ידיעות אחרונות", הוחלט לבטל את הופעתו של כהן שתוכננה להתקיים בהיכל התרבות בעיר בחודש מאי. "הגיע הזמן שלא נמחל יותר על כבודנו", הסביר עו"ד יאיר רביבו, מנהל רשת המתנ"סים בלוד, שעומד מאחורי היוזמה.

"מדובר בתכנית הומוריסטית, משעשעת ומצליחה שפונה לכלל האוכלוסייה. ככזו, ובדומה למופעי סטנדאפ טובים במיוחד, היא מתבדחת על חשבון כולם ללא יוצא מן הכלל. אנחנו מתנצלים אם מי מצופי התכנית נפגע מתכנים אלה או אחרים", נמסר מהפקת "צחוק מעבודה".

כהן עצמו סירב אתמול להגיב ל"ידיעות אחרונות".