ארז נפרד מ"האח הגדול" באנרגיות חיוביות

הוא חושב שסער צריך לנצח ולא שולל רומן בין אלין ואלירז. ארז דה דרזנר, מהמתמודדים הבולטים של "האח הגדול", מסכם את החוויה בבית הכי מפורסם בישראל ומגלה לראשונה איך הפך לתחפושת פורים

אחרי 105 ימים בבית האח הגדול, הודח אתמול ארז דה דרזנר מהווילה בנווה אילן. עכשיו הוא מנסה לחזור למציאות ולעכל את העובדה שהפך לדמות חיקוי.

"התאכזבתי", מודה ארז ביום שאחרי, אך מבהיר: "אני מסתכל בחיוב. עשיתי את עד זה הסוף". אחרי שנפרד מהבית רגע לפני הגמר, מייחל דה דרזנר שחברו הטוב סער הוא שיוכרז כמנצח הגדול. "אבל אם אלירז יזכה גם אשמח בשבילו", הוא מוסיף.

במהלך שהותו בבית הכי מפורסם במדינה ביקש דה דרזנר להגביר את המודעות בציבור לקשיים של לקויי שמיעה וקיווה שהשתתפותו בתכנית תתרום לנושא. "אני מאוד שמח לשמש מודל ולהוות דוגמה לאנשים עם קשיים", הוא מסביר בחיוך.

האמירות שלו: 'אנרגיות חיוביות', ו'יהי מה' הפכו שגורות בפי לא מעט ישראלים והוא זכה לחיקוי מוצלח של אלי פיניש ב"ארץ נהדרת". אם לא די בכך, אפילו בפורים חלקו לו הילדים כבוד.

חיים שגאס בחר להתחפש השנה לדה דרזנר והוכתר בתחפושת המוצלחת ביותר מבין גולשי חדשות 2 ששלחו את תמונותיהם בפייסבוק. "הוא היה הכי טוב בבית והיה צריך לזכות", הסביר המעריץ.