איילה מנסה להתרגל לחיים מחוץ לבית האח הגדול

אחרי כמעט 100 ימים בבית האח הגדול, הודחה אמש מי שהייתה אחת המתמודדות הבולטות בעונה הנוכחית, איילה רשף. "התאקלמתי והסתגלתי למן מציאות כזו חדשה, אני לא ממש מעכלת אבל זה נעים וכיף גדול", היא מסכמת את היום הראשון מחוץ לבית. ומה באשר ליחסים עם סער, שעוררו דרמה גדולה? "אני וסער הלכנו עם האמת שלנו"

"המציאות האמיתית היא חמה, אוהבת ותומכת" - כך, בחיוך גדול, מסכמת איילה רשף את היום הראשון מחוץ לבית ה"אח הגדול", ומדגישה: "כיף לחזור הביתה לחיק המשפחה והחברים".

איילה הודחה אמש מהבית, לאחר 98 ימים, בתום ערב מתוח ביותר בו היו מועמדים להדחה גם אלירז ואלין. היא נמצאת מחוץ לבית פחות מיממה ואת רוב זמנה היא מעבירה בראיונות לכלי התקשורת ובבילוי עם המשפחה והחברים. "התאקלמתי והסתגלתי למן מציאות כזו חדשה, אני לא ממש מאכלת אבל זה נעים וכיף גדול", לדבריה.

גולשי חדשות 2 בפייסבוק האשימו את איילה בהתנהגות לא מוסרית כלפי סער, וטענו שהיא שגרמה לו נזק עד עכשיו במהלך העונה. על כך איילה משיבה: "אני חושבת שגם סער וגם אני פעלנו לפי תחושות הלב שלנו והלכנו עם האמת הפנימית והרגשות. אני לא חושבת שהייתי משנה משהו בהתנהגות שלי בבית".

לגבי העתיד שצפון לה, אחרי החשיפה התקשורתית הרבה לה זכתה לאחרונה, היא אומרת :"אני מקווה שאצליח למנף את התוכנית כמה שאוכל בהתאם לרצונות שלי. אני מקווה אולי להיכנס לתחום המשחק".