בר וליאונרדו - החתונה מתקרבת?

השמועות על האירוסין של בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו גוברות והשניים לא נמנעים מלהפגין סימנים המוכיחים זאת. אתמול השניים צולמו כשהם מוכיחים זוגיות צמודה כשעל ידה של רפאלי טבעת חדשה נוצצת ועל ידו של דיקפריו יושבת אימו שלוותה את השניים באירוע

רפאלי - אחת מ-50 הנשים הסקסיות של פלייבוי (חדשות 2)

כשהם לבושים בבגדים נוצצים, בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו מלווים באמו של דיקפריו, השתתפו בארוחת ערב יוקרתית שנערכה במסגרת פסטיבל הקולנוע בברלין. דיקפריו נמצא בפסטיבל כדי לקדם את סרטו החדש ובר ליוותה אותו לטקס היוקרתי כשהשניים מפגינים "זוגיות מהסרטים".

הסימנים המעידים על כך שהשניים התארסו התחדדו אתמול בעקבות הופעתם הנדירה והמאוהבת מתמידשל הזוג דיקפריו-רפאלי. נוכחות אמו של דיקפריו וטבעת הזהב הנוצצת שענדה רפאלי על ידה הגבירו את חרושת השמועות על האירוסים של השניים.

אתמול דיווחו העיתונים בגרמניה כי לבית המלון "הוטל דה רומא" בברלין הגיעה שלשום קופסה קטנה של מותג התכשיטים "נובל", וכך עלתה ההשערה שדיקפריו הציע נישואין במלון. מאוחר יותר באותו הערב יצאו השניים לחגוג במסעדת היוקרה "גריל רויאל".

העיתון הגרמני "בילד" סיפר כי מי שאחראית להצעת הנישואין היא לא אחרת מאשר אימו של דיקפריו, שלחצה על בנה שלא לחזור על הטעות שעשה עם זוגתו הדוגמנית הברזילאית ג'יזל בונדשן כשלא הציע נישואין.

מעבר לכך, נכנסה אתמול בר לרשימת 50 הנשים הסקסיות של המגזין "פלייבוי" כשלצידה שחקניות ודוגמניות בינלאומיות רבות, בהן סקרלט ג'והנסון, ביונסה, אנג'לינה ג'ולי ועוד. בר היא הישראלית הראשונה שנכנסת ברשימה היוקרתית.