כשפרקר פגשה את הכיפה של עמית סגל

עמית סגל רצה לראיין את שרה ג'סיקה פרקר על סרטה החדש. לראיון איתה צריך להגיע בחרדת קודש ובנעליים מטופחות - ככה זה כשמדובר בכוהנת אופנה. סגל אפילו קנה במיוחד בשבילה נעליים, ופרקר אהבה אותן מאוד - אבל לא רק אותן: "אפילו הכיפה שלך יפה בעיניי"

כבר יותר מעשור ששרה ג'סיקה פרקר היא שגרירת ניו יורק בעולם. כמה חודשים לפני שהיא חוזרת לתפקיד קרי בראדשו בסקס והעיר הגדולה 2, היא מוצאת זמן לשתף פעולה עם יו גרנט בסרט חדש "האם שמעתם על המורגנים", ודווקא בסרט הזה היא צריכה לעזוב את העיר.

בני הזוג מורגן עדים לרצח והתכנית להגנת עדים שולחת אותם יחד לעיירה שכוחת אל בוויומינג. "אני אוהבת את הקולות והריחות של העיר, למה? קשה לי לומר לך", אומרת שרה ג'סיקה פרקר.

לראיון איתה צריך להגיע בחרדת קודש ובנעליים מטופחות - ככה זה כשמדובר בכוהנת אופנה. אפילו עמית סגל קנה במיוחד בשבילה נעליים, ופרקר אהבה אותן מאוד - אבל לא רק אותן: "מהראש עד הרגליים, תרתי משמע", החמיאה פרקר לסגל וציינה: "אפילו הכיפה שלך יפה בעיניי".

סגל הזמין את פרקר לבוא לישראל, אחרי הכול יש לנו כאן חנויות נעליים נהדרות, על כך השיבה: "אני לא נוסעת למקומות בגלל הנעליים! אני נוסעת בגלל התרבות, ההיסטוריה, האמנות, הפוליטיקה". כמו כל מרואיין טוב אמרה פרקר שהיא תשמח לבוא לישראל בגלל האנשים, ההיסטוריה והאוכל שלנו, ואת זה היא תעשה ברגע שלוח הזמנים שלה יאפשר לה את זה.