בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי נפרדים

הוליווד מזועזעת: כלי תקשורת ברחבי העולם דיווחו כי כבר בחודש שעבר חתמו בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי על מסמכי פרידה, חלוקת רכוש ומשמורת על הילדים. כעת מדורי הרכילות ישובו לדווח על חיי האהבה של השניים, בנפרד. יועצי התקשורת של השניים סרבו להגיב לידיעה

האם הזוג המלכותי של הוליווד, בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי בדרך חזרה לחיי הרווקות? כלי תקשורת בארה"ב מדווחים כי בני הזוג נפגשו לאחרונה, לחוד, עם עורכי דין לענייני גירושין מהשורה הראשונה, זאת כדי למצוא דרך להיפרד בצורה חלקה ולחלק את הרכוש. על פי הדיווחים השניים הצליחו במשימתם ואפילו חתמו על הסכם משמורת משותפת על ששת ילדיהם.

"השניים חתמו על ההסכם בחודש שעבר", סיפר מקורב לבני הזוג, "ההסכם נראה כמו הסכם ממון שנערך לפני החתונה, והיו בו גם נושאים הקשורים לגידול ילדיהם. לבראד חשוב מאוד לקחת חלק בגידול ילדיו, ולכן הוא דרש וקיבל משמורת משותפת". עוד הוסיף המקורב כי הילדים יגורו עם אנג'לינה ואביהם יוכל לראות אותם מתי שרק ירצה.

הזוג המלכותי לא התחתן מעולם, אך השניים היו מעורבים רומנטית בחמש השנים האחרונות, מאז ששיחקו יחד בסרט מר וגברת סמית', בזמן שפיט עוד היה נשוי לשחקנית המפורסמת ג'ניפר אניסטון. לזוג שלושה ילדים ביולוגים, שילה, נוקס ווויויאן, בנוסף לשלושת הילדים שאימצה אנג'לינה, מדוקס, זהרה, ופקס. אגב, יועצי התקשורת של השניים לא אישרו את הדיווחים.