אלטון ג'ון מגיע להופעה בישראל

עוד אמן בינלאומי גדול יגיע לישראל בקיץ הקרוב: אחרי שנמלט מכאן בבהלה לפני 17 שנים, סר אלטון ג'ון חזר לביקור נוסף בישראל. הזמר הבריטי יופיע באצטדיון רמת גן בחודש יוני. כמו במופעים נוספים של אמנים מחו"ל – גם כאן תאלצו להיפרד ממאות שקלים בתמורה לכרטיס – אבל כל הכרטיסים שיימכרו יהיו כרטיסי ישיבה

אחרי מדונה, לידי גאגא, פול מקטני ודפש מוד, גם סר אלטון ג'ון מגיע לישראל. הזמר הבריטי צפוי לקיים הופעה אחת בלבד שתתקיים באצטדיון רמת גן ב-17 ביוני.

זהו ביקורו השני של אלטון ג'ון בישראל. הפעם הקודמת שבה זכינו לראות את פניו הייתה לפני 17 שנים, אז הוא גם ברח לבריטניה רגע אחרי שנחת, בגלל צלמי הפפראצי, אבל בסוף הופיע כמתוכנן בפארק הירקון בתל אביב.

ההסכם על הופעתו בישראל נסגר הערב בין המפיק מרסל אברהם לבנק דיסקונט שייתן חסות בלעדית למופע, ובסגרת ההסכם תתקיים מכירה מוקדמת של כרטיסים ללקוחות דיסקונט ב-9 בפברואר.

על פי התכנון של המופע יימכרו 47 אלף כרטיסים שיתפרסו בדשא וביציעים שיוקמו, אך בהפקה מציינים שכל המקומות יימכרו כמקומות ישיבה. ומה יהיה המחיר? כיאה למופעים לש אמנים מחו"ל, גם כאן מדובר בכרטיסים יקרים שמחירם ינוע בין 350 ל-1,000 שקלים.