מיוחד: פסטיבל ראש פינה

צמרת עולם התקשורת ציינה השנה עשור לפסטיבל ראש פינה. השנה בפסטיבל נידונו השינויים הרבים שעוברים על מדיה, התוכן ועולם הפרסום בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית. צפו בפאנלים והראיונות המלאים מתוך הפסטיבל

עורך ראשי ומייסד TheMarker גיא רולניק, דן בשנה הקשה שעברה על תעשיית התקשורת בישראל בפאנל עם מנכ"ל קשת אבי ניר, מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי, מנכ"ל רשת אבי צבי, מנכ"ל HOT הרצל עוזר, מנכ"ל YES רון אילון, ומנכ"ל קבוצת אדלר-חומסקי איל חומסקי.

שנה אחרי הכרזת האינטרוויזיה מסתמן כי גופי השידור הגדולים טרם פיצחו את האינטרנט. בפאנל בו משתתפים נציגים מיצרניות התוכן YES, HOT , מקו, רשת ווואלה!, מנסים לפענח מדוע המודל של אתר Hulu לא מיושם בארץ.

אורי עיני, מנכ"ל חברת הפרסום המובילה אדלר-חומסקי, מנסה להסביר כיצד ניתן בימינו להוביל את עולם הפרסום העובר שינויים מהותיים.

מול מצבם הקשה של ערוצי הברודקאסט וגופי השידור הגדולים, בולטת הצלחתם המפתיעה של ערוצי הנישה. צפו בפאנל מתוך פסטיבל ראש פינה בו מנסים לפצח את סוד ההצלחה. עם ירון טן-ברינק, ליאורה ניר מדורי מדיה גרופ, רינת קליין מ-HOT בידור ישראלי, אורי סלעי מערוץ 24, והילי חורב מערוץ הילדים ולוגי.

שלי תשובה, שותף מנהל בחברת הייעוץ האסטרטגי טריגר-פורסייט, מנתח את התפתחות התעשייה בעשור הקודם ופותח צוהר לעולם הוידיאו לקראת העשור הבא.

עורך ומייסד TheMarker גיא רולניק בשיחה אישית עם שר התקשורת ח"כ משה כחלון.

במסגרת פסטיבל ראש פינה, נערך ראיון מיוחד עם יו"ר מועצת הרשות השנייה נורית דבוש.

שיחה אחד על אחד: רינו צרור מדבר עם משה גביש, לראשונה מאז התפטרותו מתפקיד יו"ר רשות השידור.

זליגת המסכים וריבוי הפלטפורמות משנים את חוקי המשחק הטלוויזיוני ומייצרים שלל הזדמנויות ואיומים. פאנל בהשתתפות ד"ר אורן צוקרמן, סמנכ"ל האינטראקטיב של חדשות 2 לירן דן, ריקי דרור מ-Google ישראל, שלי תשובה מטריגר-פורסייט, יהורם דילמאני מוואלה!, ערן תור מ-I Digital, אלעד קופרמן מקופרמן הפקות ואלכס מגן מ-MySpace.

מומחים מכל זרועות התעשייה מציגים בשרשרת פרזנטציות את הרגולציה האוטופית בעיניהם, במנותק ממצבו הנוכחי של הפיקוח על השידור המסחרי. בהשתתפות: הדס ריבק, יורם מוקדי מ-HOT, ניצן חן ממועצת הכבלים והלוויין, דורון אבני מהרשות השנייה, רמי רושקביץ מ-Grey Content, שאול מגנזי מרשת, ליאורה ניר מדורי מדיה גרופ ויפה ויגודצקי מהטלוויזיה החינוכית.