זכיינית ערוץ 2 "רשת" רכשה זכויות בלעדיות לסרט על מוני פנאן

העיתונאית אופירה אסייג התלוותה לבני משפחת פנאן מאז שאב המשפחה מוני שם קץ לחייו. בסרט ייחשפו בני משפחת פנאן לראשונה, וכן יוצגו בו עדויות בלעדיות על פרשת התאבדותו. זהו סרטה הרביעי של אסייג שאמרה בתגובה: "אני מודה למשפחת פנאן שנתנו לי להתלוות אליהם באופן בלעדי"

פרסום ראשון: אופירה אסייג חתמה על הסכם בלעדי עם זכיינית ערוץ 2 "רשת", במסגרתו ישודר סרט שהכינה על חייו ומותו של מוני פנאן, מנהלה המיתולוגי של קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב. בסרט ייחשפו לראשונה בני משפחת פנאן, וכן יוצגו בו עדויות בלעדיות שטרם נחשפו בתקשורת על פרשת התאבדותו.

אופירה אסייג מסרה בתגובה: "אני מודה למשפחתו של מוני פנאן ז"ל על האפשרות שהם נתנו לי להתלוות אליהם באופן בלעדי ובכך לחשוף גילויים חדשים על הפרשה שיזעזעו גם את בכירי הספורט בישראל".

אסייג מלווה את בני משפחת פנאן באופן בלעדי מיום מותו של מוני. זהו סרטה הרביעי של אסייג שכבר הספיקה לערוך בעבר את הסרטים  "האמת של רביבו יוצאת לאור", סרט על פליקס חלפון  וסרטים נוספים.

בנק ההשקעות של פנאן

פנאן שם קץ לחייו בתלייה בביתו שברמת אביב ב-19 באוקטובר השנה. מאז, התפוצצה פרשת ענק בה, כביכול, היה מעורב פנאן - אשר על פי החשד ניהל "בנק השקעות" פרטי, בו על פי החשד השקיעו עשרות כדורסלנים ואף שופטים בליגת העל בכדורסל.

עוד בטרם עלתה המשפחה לקברו של פנאן לגילוי המצבה, נחקרו עשרות אנשי כדורסל - ובהם גם כדורסלנים של קבוצת מכבי תל אביב, בחשד כי השקיעו ב"בנק" של פנאן. בימים אלו נמשכת חקירת רשות המיסים, שאנשיה פשטו מספר פעמים על משרדי מכבי תל אביב ובכירים נוספים בכדורסל הישראלי, בנושא "בנק ההשקעות".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאבדות מוני פנאן - סיקור מיוחד:

מוני פנאן שם קץ לחייו, הערכה: הסתבך בחובות

שחקני מכבי לא ישובו ארצה להלוויתו של פנאן

הצהובים נותרו המומים במסעדת 206

מוני פנאן: הלב הפועם של מכבי תל אביב