הצל החדש של סאבלימינל: דנה אינטרנשיונל

הפסקה של שלוש שנים ומפגש עם הדיווה הולידו לראפר קובי שמעוני המוכר יותר כסאבלימינל - תקליט חדש. היום יצא הסינגל הראשון "עליי"- דואט אותו הוא מבצע עם דנה אינטרנשיונל. בריאיון הוא מספר מה מטריד אותו בימים אלה, וגם על הסכסוך המתוקשר עם "הצל"

הזמר קובי שמעוני, שהיה מוכר לכולנו תחת שם הבמה "סאבלימינל", החליף גישה. הוא נפרד מהבגדים הארוכים ועבר לחליפות, ובאירוע השקת אלבומו החדש "די לילדות" הוא אומר, שהוא חושב כבר על גיל המעבר.

שלוש שנים עברו מאז שנפרדו דרכיהם של צמד הראפרים סאבלימינל והצל, שמשני נערים בני 16 שמחפשים את דרכם במוזיקה הפכו לאחד הצמדים המושמעים ביותר בתחנות הרדיו, עד שעבר ביניהם חתול שחור. בתגובה להאשמות מצד שותפו לשעבר, הצל, יואב אליאסי, אומר שמעוני "מנצלים אותו בתקשורת לעשות כותרות על חשבונו ועל חשבוני".

עכשיו הוא מוציא אלבום חדש, עם קליפ חדש ושותפה חדשה, דנה אינטרנשיונל, "התאהבנו באולפן" אומר על היחסים ביניהם. "הרגשתי את הצד הרך שלו, הוא יודע מה הוא רוצה בחיים", אמרה הזמרת המוכרת כשחיוך גדול מרוח על פניה.

שמעוני, לא יכול שלא להעביר ביקורת על הנעשה בימים אלו. "מה מעצבן אותי עכשיו? מעצבן אותי נושא גלעד שליט, גם האו"ם מעצבן אותי, וגם המוזיקה הישראלית, או יותר נכון הפער העצום בין מה שאנשים שומעים בשטח לבין מה שהם שומעים ברדיו."

הצל לא נשאר חייב

"אנשים חשבו שאני חלק מלהקת 'סאבלימינל' ואם לא היו אומרים 'הצל' אז הוא היה סוגר הופעות בלעדי", האשים יואב אליאסי. "קובי היה פה כמו בן בית ואני מרגישה נפגעת ונבגדת", אמרה חן אליאסי, אמו של הצל.

הצל, גם התייחס לשותפות בין השניים בשיר חדש שפורסם. "אין לי רחמים כי אין לי תאקט, לא עושה חשבון כי אין לי בנק / קלוט את הסאב, איך הוא דופק, בתים מפרק, משפחות מרסק", מילות השיר.