צפו במתמודד הנוסף באח הגדול

לקראת העונה השלישית של התוכנית, נכנסו 15 ניצבים לבית האח הגדול. אילן לוקאץ' הצטרף אליהם כדי לבדוק האם הבית מוכן לקבלת המתמודדים ביום ראשון. צפו במצלמות מתעדות את היומיים בהם שהה מבודד מהעולם, בלי פלאפון, בלי עיתונים, בלי בלוק כתיבה, רק הוא והמצלמות, של האח הגדול

לא ברור כמה מאיתנו היו מוכנים לוותר על כל גרם פרטיות ולהיות מתועדים במשך 24 שעות בבית האח הגדול. ובכל זאת, אילן לוקאץ' נענה לאתגר, ונכנס ליומיים לבית שייצר גיבורי תרבות כמו יוסי ועינב בובליל וכמו הזוכה שפרה, בית האח הגדול.

יחד עם אילן נכנסו עוד 15 בני אדם, כאלה שלא עברו את שלב המיונים האחרון של מבחני הקבלה לתוכנית, שמשמשים כשפני ניסיונות של ההפקה. שמצידה רק רוצה לוודא באופן סופי שהתאורה, אנשי הצוות ובעיקר מצלמות התיעוד, מוכנות ומזומנות לקראת כניסתם של הדיירים "האמיתיים" לבית ביום ראשון.

חלק מהניצבים קיוו לנצל את היומיים הבאים כדי שאולי בכל זאת, יהיה שינוי של הרגע האחרון והם ייכנסו כדיירים מן המניין לבית האח הגדול. הניצבים שמורכבים כרגיל מערב רב של נציגי החברה הישראלית, עיסה מדויקת שמרכיביה מתבררים עוד לפני הכניסה לווילה: מהקצין המתנחל דרך הבלונדינית התורנית, עד לאחיות שלא יכולות להפרד ולרגע ועד לניר, שסובל מתסמונת טורט.

למרבה ההפתעה,מרבית הדיירים רצו להדיח את אילן לוקאץ', "הוא חושב שהוא סלב והוא הגיע לאח הגדול גרסת VIP" כך לדברי אחד הדיירים, עוד דיירת הוסיפה כי "השיער שלו יפה משלי, ולכן אני רוצה להדיחו". לוקאץ', כך מתברר, קיבל את הבשורה ברוח ספורטיבית ומתכונן לאתגר הבא "אני את המיליון - ארוויח בהישרדות".