אנחל בונני רוצה שגם תקשיבו לו

אם אתם מעל גיל 30, בעיקר אם אתם גברים מעל גיל 30, מאוד יכול להיות שאתם לא יודעים מי זה אנחל בונני. וזה למרות שאתם רואים אותו כל הזמן, בכל מקום, על כל קיר פרסום, בכל מגזין. אבל בונני יודע שבעולם של היום זה לא מספיק. אז מעכשיו הוא גם זמר

אנחל בונני כבר עלה על המסלול הנכון של עולם הדוגמנות. הוא עשה קמפיינים לחברות האופנה הנחשבות בעולם, אכל מאותה צלחת של הטופ מודלס המצליחות ביותר ובעצם הגשים את החלום של כל פרח דוגמנות.

"ראיתי דברים טובים", הוא מודה." אתה מתחיל להסתובב במקומות כמו ניו יורק ופריז, ואתה מגיע למסיבה ואתה נמצא עם נעמי קמפבל ולינדה אוונג'ליסטה ופנלופה קרוז יושבת באיזה שולחן. במסיבות האלה, אחרי כמה דרינקים אין פאסון. גם לנעמי קמפבל, גם לקייט מוס".

אנחל לא יאהב שתקראו לו דוגמן. הוא רוצה שמתחת לשם שלו יירשם דווקא טייטל אחר. בעולם של היום להיות דוגמן זה רק שלב אחד בקריירת הטאלנט. לאנחל כבר לא מספיק שתסתכלו עליו, הוא רוצה גם שתשמעו אותו. "אני כותב די הרבה", הוא מספר. "בדרך כלל אני כותב באנגלית ובספרדית. בעברית לא כל כך ניסיתי".

גם את הפפרצי הוא לא מאוד אוהב אבל פרנס את מדורי הרכילות בזוגיות הכי מדוברת שלו ושל האקסית,מרינה מקסימיליאן בלומין, שהיא, במקרה או שלא, גם חתומה על הלחן בשיר הראשון שלו. "מכל השירים שאני כתבתי היא אהבה שיר אחד ספציפי", מסביר בונני. "זה גם השיר הראשון, אז הוא יהיה תמיד מיוחד".

אז אנחל יפה וגם אופה וגם זמר, ובשנתיים האחרונות בעיקר שחקן. ועכשיו הוא משתתף בסדרה "תמיד אותו חלום", גם הפעם מגלם את תפקיד המאצ'ו, אבל עם טוויסט בעלילה.

ובסוף יום הצילומים הארוך למדנו דבר אחד מרגיע. כמו כולנו, בעיקר הנשים, גם אנחל אף פעם לא ממש מרוצה ממה שהוא רואה.