ההומו הפופולרי בישראל גויס לחב"ד

אסי עזר, מי שנבחר לאחד מ-100 ההומואים והלסביות המשפיעים בעולם, חוגג את הבחירה בניו יורק - דווקא עם חסידי חב"ד. עזר בירך על ארבעת המינים והצטלם עם החב"דניקים שפגשו בו ברחוב במקרה - וכנראה לא ידעו את מי בדיוק הם מברכים. מועדים לשמחה

מועדים לשמחה. אסי עזר בניו יורק (יוסי פרסיה, אתר חב"ד)

מה עושה המנחה הכריזמטי - וההומוסקסואל - עם חסידי חב"ד בניו יורק? אסי עזר יצא השבוע לביקור במנהטן, ולא כדי לבקר בביתו של הרבי מלובביץ'.

המנחה הפופולרי יצא לארה"ב כדי להצטלם למגזין תרבות ההומואים והלסביות "אאוט", לאחר שנבחר על ידי המגזין כאחד ממאה ההומואים והלסביות המשפיעים בעולם לשנת 2009.

עזר, דמות אלמונית למדי ברחובות העיר ניו יורק, לא חשב לרגע שבמהלך ביקורו בתפוח הגדול מישהו יזהה אותו, בטח שלא פעילי חב"ד - אלו שלא בדיוק מכירים אותו מ"האח הגדול" או מערוץ 24. במהלך טיול שגרתי ברחובות ניו יורק פגש אסי מספר פעילי חב"ד מקומיים, שבירכו אותו בברכת ארבעת המינים וביקשו להצטלם עמו.

אז למרות שמבחינת רוב גולשי חב"ד, אסי עזר הוא דמות אלמונית - אתר חב"ד העלה את התמונות מהמפגש המרגש ובחר בהן כ"תמונת היום".

חלק מהגולשים שהגיבו לכתבה הרגישו צורך עז להסביר לכתב שהם מכירים את אסי עזר, גולש אחד בירך את האתר על שהכיר לגולשיו את אסי עזר וחלק אחר מהגולשים התעניין דווקא באגידת הלולב שהחזיק עזר.