המדריך: הצעות לבילויים עם הילדים בחג

עוד לא הספקנו להתאושש מהחופש הגדול וכבר חופשה נוספת מבתי הספר וגני הילדים. אז אם נמאס לכם לשבת שבוע שלם עם הקטנטנים בסוכה, הנה כמה אפשרויות שמצאנו בעבורכם לבילויים בחול המועד

כמו שרשראות הנייר וארבעת המינים הפכו בשנים האחרונות גם הפסטיבלים לאחד הדברים המזוהים ביותר עם חג הסוכות.

במיוחד לרגל חול המועד אספנו עבורכם מספר הצעות בילוי עם הילדים:

הלונה פארק בת"א מארח את פסטיבל "הכדור בידיים שלנו". במסגרת האירוע תוכלו ליהנות מהצגות ילדים, תיאטרון בובות וסנדאות אקולוגיות בהם תוכלו להכין עפיפונים מנייר ממוחר ומוביילים מחומרים מהטבע. ה"שוס" של הפסטיבל הוא הרכבת פאזל ענק של כדור הארץ. מחיר כניסה: 50-90 שקלים.

פסטיבל חדש נולד השנה: עוף דה רקורד - פסטיבל התרנגולת. האירוע הייחודי מתקיים בגן חיות שמפעילים בני נוער בסיכון בקיבוץ כפר מנחם. הפעילויות כוללות סדנאות עיצוב כרבולות וביצים, תחרויות היתוליות ובחירת מלך היופי מבין בעלי הכנף. מחיר כניסה: 15-20 שקלים.

בנגב יתקיים זה השנה השישית פסטיבל התעופה והאקסטרים הגדול בישראל. אם תגיעו למנחת בני תימן שליד באר שבע, במפגן האווירי תוכלו לצפות במטוס שמבצע פעלולי צניחות ראווה ובטיסות של אולטרה לייט, דאונים וטיסנים. המחיר מיוחד לסוכות- 60 שקל לרכב, ותוכלו לקחת את כל המשפחה ואפילו לצנוח, עם מדריך כמובן.

במושב בני דרום ליד אשדוד מחכה לכם פסטיבל שמוקדש כולו לשמן זית. שם תוכלו ללמוד ולהתנסות בהפקת השמן, לכבוש זיתים ליצור סבונים ואפילו לצאת למסיק. הכניסה למקום בחינם, השתתפות בסדנאות היא בתשלום.

בנוף הקסום של מבצר יחיעם בגליל המערבי מתקיים זו הפעם ה-17 פסטיבל הרנסנס. קונצרטים קלאסים, הצגות ופעילויות לילדים - והכל ברוח ימי הביניים המאוחרים. במהלך שעות היום הופכת חצר המבצר לממלכה פעילה, ששיאה - תהלוכה חגיגית בהשתתפות אבירים, נסיכי חצר ליצני חצר ועוד. מחיר כניסה: 20 שקלים.