מייקל ג'קסון בדרך לכבוש את ת"א

זה הזמן לחלץ עצמות, להוציא את נעלי הריקוד ולהזיע. בדומה לשאר העולם, החליטו בישראל לערוך מחווה למלך הפופ שכבש את העולם עם הצעדים המרשימים שלו. בסוף אוקטובר ייערך ריקוד המוני משותף בכיכר דיזנגוף ובו יפגינו אלפים את התנועות שלמדו. אנחנו נהיה שם, ואתם?

אם חשבתם שבישראל לא עושים מספיק על מנת לכבד את זכרו של מלך הפופ, מייקל ג'קסון, כדאי שתגיעו בסוף חודש הבא למרכז ת"א - עם אנרגיות מלאות, בגדי ריקוד וחוש קצב.

אחרי שבמדינות רבות ברחבי העולם יצאו ההמונים לרחובות ורקדו יחדיו את הלהיט הגדול ביותר של הזמר האגדי, "Thriller", גם אלינו מגיע השיגעון הסוחף.

ב-30 באוקטובר בשעה 15:00 בדיוק יושמע השיר האהוב במרכז כיכר דיזנגוף בתל אביב, כשכולנו מוזמנים להצטרף לרחבה הגדולה ולהדגים יחד עם האלפים האחרים את צעדי הריקוד בדיוק מושלם.

ימינה, ימינה, שמאלה שמאל

ההשראה ליוזמה הגיעה, איך לא, מהאינטרנט. "ראיתי את כל הסרטונים ברשת של האנשים שרוקדים ואי אפשר היה להתעלם מהכח העצום שיש לאירוע כזה", הסביר אמיר ברק, האיש שמאחורי הרעיון. "הריקוד הספונטני נעשה כמחווה ליוצר, ובמקרה שלנו למלך הפופ המנוח, וגם כי זה כיף טהור".

ברק ושאר המארגנים מצפים ללא פחות מ-4,000 משתתפים, ומרגיעים: לא צריך להיות מייקל ג'קסון כדי לקחת חלק במסיבה. בדיוק לשם כך הם העלו לאתר יו-טיוב סרטון מיוחד ובו אפשר ללמוד את צעדי הריקוד בקלות. עכשיו כל מה שנשאר הוא להתאמן, להזיע ולהצטרף לחגיגה הגדולה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק