הצצה לחזרות של לאונרד כהן ברמת גן

הערב זה קורה: לאונרד כהן שכבר נחת בישראל יופיע מול 50 אלף צופים נלהבים באיצטדיון רמת גן. אמש ערך הזמר חזרות אחרונות לקראת המופע הגדול, וביצע חלק משיריו המוכרים. במקביל עומלים אנשי ההפקה לשפר את הסאונד במקום. הנה הצצה ראשונה לחזרות שערך, וגם בונוס: רשימת הלהיטים במופע

לאלה מכם שלא יכולים לחכות עד הערב או חסרי המזל שלא הצליחו להשיג כרטיס, הנה הצצה מיוחדת מהחזרות לקראת המופע הגדול של לאונרד כהן בישראל.

קרוב ל-50 אלף מאושרים יגיעו הערב לאיצטדיון רמת גן, כדי לראות את הזמר בן ה-75 מופיע עם שלל שיריו המוכרים. צוות ההפקה של המופע סייר היום באיצטדיון, והחליט להפשיר עוד עשרות כרטיסים למכירה לקראת ההופעה. כרגע המכשול העיקרי עליו מנסים אנשי הצוות של כהן להתגבר, הוא בעיית הסאונד במקום.

בסוף השבוע התמוטט כהן על הבמה במהלך הופעה בספרד וכעת הוא צובר כוחות לקראת ההופעה מחר. סוכניו של הזמר אמרו שהסיבה להתמוטטות היא רק קלקול קיבה קטן שממנו סבל כהן.

מנהלו האישי של כהן רוברט קורי סיפר אתמול לחדשות 2 כי "יש כל כך הרבה אנשים שהוא רוצה לפגוש אך זה מסע הופעות סגור, הוא חייב את השקט שלו". ככל הנראה המעריצים הרבים של כהן יאלצו היום להסתפק בצילומים מהחזרה הגנרלית של המופע.

המעריץ עודד בן עמי מספר על ההופעה

הצטרפו לשידור החי מעצרת האו"ם