תמונות ראשונות: חוליו איגלסיאס בישראל

לאחר שהבטיח לכתבת חדשות 2 רינה מצליח לבוא לישראל, הגיע הזמר הכובש להופיע בארץ וקפץ למסעדת "יקימונו" שבמלון הילטון בתל-אביב. קבלו תמונות ראשונות מהביקור המלכותי בישראל

שובר הלבבות, הזמר השרמנטי חוליו איגלסיאס הגיע לביקור בישראל, במהלכו יקיים שתי הופעות. הערב כבר הספיק איגלסיאס לקפוץ לארוחת ערב במסעדה היפנית "יקימונו" שבמלון הילטון בתל-אביב.

איגלסיאס הגיע למסעדה כשהוא מלווה בפמליה גדולה. הוא אכל את כל מנות הספיישל של "יקימונו" ושתה בקבוק יין "מגנום". לדברי נוכחים במקום, הזמר היה נחמד, אדיב ומחוייך לכל הסובבים אותו. הוא אף, הסכים לחלק חתימות, לכל מי שביקש ועשה זאת על גבי גלויות של המסעדה. כמו כן, נתן איגלסיאס כרטיס וי.איי.פי להופעה שלו, למלצרית ששירתה אותו בשולחן.

רק לפני כחודש הבטיח הזמר לכתבת חדשות 2 רינה מצליח לבוא לבקר בארץ במהלך ראיון מיוחד שקיימה עמו. "הסיבה שאני עדיין במקצוע הזה היא הלהט", אמר איגלסיאס במבטא צרפתי לוהט. "שירה היא הדבר החשוב ביותר בחיי, אין דרך להפסיק את הלמות לבי כל עוד אני על הבמה".

כתבתנו טסה לדרום ספרד, לפגוש את האיש שהרטיט את לבן של נשים רבות כל כך. אם תפתחו מילון תחת הערך מאהב לטיני, תמצאו מן הסתם את השם שלו. חוליו איגלסיאס שר את השירים שכולנו אוהבים, אבל רק מעטים מוכנים להודות בכך.

הוא גדל במדריד במשפחה אמידה, ואיש מעולם לא ניבא כי יהיה זמר. הוא למד משפטים כשנפצע בתאונת דרכים קטלנית, שהפכה אותו למשותק. כחלק מהטיפול הפיזיותרפי הגישו לו ליד גיטרה - וכך הוא הפך לזמר.

"יש סיבות רבות שקושרות אותי לישראל"

"הייתי הכוכב שמכר הכי הרבה תקליטים בעולם אחרי מייקל (ג'קסון) הנפלא, שמכר יותר תקליטים ממני". בחודש הבא הוא מגיע לישראל, והוא מעיד על עצמו שהוא מכיר את המדינה כה טוב ושהוא יכול ללכת ברגל מאילת ועד חיפה ברגל.

"אני אוהב מאוד את המדינה שלכם, יש סיבות רבות שקושרות אותי לישראל", הוא אומר בחיוך. הוא מכחיש שיש לו מאהבת סודית אבל מודה שהיו לו לא מעט אהבות בישראל. לגבי האהבות שלו בעולם אמרו עליו פעם שהיו לו 3,000 נשים. הוא מצדו בוחר להשאיר את זה לדמיון הקוראות.

גולשי חדשות 2 שאלו - חוליו איגלסיאס ענה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק