ביי ביי - מדונה נפרדת מישראל

היא נחתה פה בסערה והמשיכה להלהיב את הישראלים לאורך כל השבוע. אחרי שנתנה את השואו הענקי שלה, עזבה מלכת הפופ בחשאיות מוחלטת והשאירה אותנו המומים ומאושרים. ביי מדונה - מחכים כבר שתחזרי לארץ הקודש

במסתוריות כפי שיאה למלכה אסתר, נעלמה לה מדונה הלילה בחשאיות מישראל. ההספק של מדונה היה בהחלט נדיר גם לתייר נמרץ כאשר הזמרת האהודה יכולה לשים "וי" על שתי הופעות שהוגדרו כהצלחה גדולה, ביקור בכותל ובקברי צדיקים בצפת וכמובן נשיקה ליו"ר האופוזיציה לבני ופגישה עם ראש הממשלה ורעייתו שרה, כולל הדלקת נרות ושירה משותפת בעברית.

מלכת הפופ עזבה קצת לפני חצות את בית המלון בו התארחה, מלון דן בתל אביב. משם נסעה לנמל התעופה בן גוריון, בדרכה לניו יורק.

מדונה, שזהו בהחלט לא הביקור הראשון שלה בישראל, יכולה לסכם את החוויה האחרונה כאינטנסיבית במיוחד לה ולכל פמלייתה. אם בביקורים קודמים הצליחה לשמור על סוג של פרופיל נמוך, בביקור הנוכחי התקשורת עטה על כל יציאה שלה מהמלון ועל כל פגישה ולו רק כדי להשיג את התמונה המבוקשת כל כך.

הפעם הבאה תהייה קרובה יותר

יחד עם מדונה הגיע לביקור גם בן זוגה הצעיר חסוס וילדיה, בהם לורדס שאף היא הפכה לכמה ימים לכוכבת פאפרצי ואפילו עלתה לבמה עם אימה במהלך הופעותיה.

בסוף ההופעה האחרונה ציינה מדונה כי עבר זמן רב מדי מאז הופעתה האחרונה כאן והבטיחה כי: "הפעם הבאה תקרה הרבה יותר מוקדם מ-16 שנה". כל מה שאנו יכולים לאחל לה ולנו הוא שאכן הדבר יקרה במהרה.

מדונה בישראל - סיקור מיוחד:

מסעות מדונה במזרח התיכון

מדונה משתטחת על קברי צדיקים

היכן בילתה המלכה אחרי ההופעה?