שרה ומדונה הדליקו נרות ביחד

לאחר שציפי לבני זכתה בתענוג, זכה גם ראש הממשלה בנימין נתניהו לפגוש את מלכת הפופ מדונה. "הפגישה נמשכה כשעתיים באווירה לבבית", נמסר מתקשורת ראש הממשלה

אחרי שנפגשה עם יושבת ראש האופוזיציה לבני, הגיע תורו של ראש הממשלה נתניהו, שנפגש הערב עם מלכת הפופ מדונה, יחד עם משפחתו במעון ראש הממשלה בירושלים.

מלכת הפופ נפגשה גם עם אשתו של ראש הממשלה, שרה נתניהו, והשתיים אף הדליקו נרות שבת יחדיו. מתקשורת ראש הממשלה סיפרו כי "הפגישה נמשכה כשעתיים באווירה לבבית". מדונה הגיעה שהיא מלווה במנהלה גיא עוזרי.

בערב היא אמורה לערוך בחדרה במלון קבלת שבת. במתחם בית המלון דן שם היא נמצאת צפויים להיערך ארוחות שבת ברוח הקבלה, כשגם חברים ממרכז הקבלה יצטרפו לכוכבת. במקום ייערכו גם תפילות.

כשלבני ומדונה התנשקו

את הלילה ניצלה מלכת הפופ לביקור בקברו של הארי הקדוש בצפת לשם הגיעה עם בן זוגה הדוגמן חסוס בליווי באבטחה כבדה. מדונה הידועה בתור תלמידת קבלה אדוקה הדליקה נר ואף השתטחה על קברו של הקדוש.

יושבת ראש האופוזיציה ציפי לבני נפגשה מוקדם יותר השבוע בתל אביב עם המלכה מדונה. השתיים נפגשו במסעדת "סטפן בראון" במרכז העיר. למרות ההתחמקות המתוחכמת של מדונה מהצלמים הישראליים, הפעם הם דווקא תפסו אותה - ביציאה מהמסעדה.

מלכת הפופ שמחה מאוד לקראת הפגישה ואף הזמינה את יושבת ראש האופוזיציה להיות אורחת כבוד בהופעה שלה.

 מדונה בישראל: סיקור מיוחד

הצדיקה משתטחת על קברי צדיקים

מיוחד: צפו בקטעים מההופעה של מדונה

כשמדונה נישקה את ציפי לבני

עלילות מדונה בארץ הקודש

פארק הירקון מתכונן למדונה

תמונות ראשונות: מדונה בכותל המערבי

וידאופדיה: מדונה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק