צפו במדונה משתטחת על קברי צדיקים

מלכת הפופ ממשיכה את המסע בישראל, והלילה, בחסות החשיכה, עטוייה בכיסוי ראש אדום, עלתה לקברו של האר"י הצדיק. על החולצה שלבשה התנוססה הכתובת: "אני אוהבת את תל אביב". בהמשך היום: פגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. צפו בתמונות מהלילה

המלכה משתחווה: רגע לפני שהיא עוזבת את ישראל, ואחרי שתי הופעות ענק שערכה בישראל, ערכה הלילה מלכת הפופ מדונה סיור בקברי הצדיקים בצפת - שם השתטחה על קברו של האר"י הצדיק.

בחסות החשיכה הגיעה הדיווה לצפת יחד עם בן זוגה הצעיר חסוס כשהם מלווים באבטחה כבדה. הזמרת, שהיא גם תלמידת הקבלה המפורסמת בעולם, צעדה לעבר הקבר, כשהיא חובשת כובע עם הכיתוב "I LOVE TEL AVIV", ואף הדליקה נר על קברו של האר"י הקדוש.

שעת הלילה המאוחרת לא מנעה מעשרות הצלמים להגיע ולתעד גם את הרגעים הללו, במהלך מסעה בארץ הקודש. בסיור שערכה אסתר צפו גם עשרות סקרנים ומעריצים, שעוקבים אחר כל צעד שעושה הדיווה במהלך ביקורה בישראל.

היום: פגישת מדונה - ביבי

מוקדם יותר אמש, היא "קפצה לביקור" בירדן, שאותו הקדישה בעיקר לעתיקות העיר הנבטית - פטרה. מדונה הגיעה לסלע האדום במסוק, והאחראית על הסיור עצמו, שנמשך בסך הכל חמש עשרה דקות, הייתה - כיאה למעמד - מלכת ירדן ראניה.

מאוחר יותר היום, מתכוננת למדונה פגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בביתו שבירושלים. לאחר הפגישה תחזור הכוכבת לבית המלון בתל אביב, שם תסיים את מסע הדילוגים ותבלה את השבת במנוחה לפני הטיסה.

מדונה בישראל: סיקור מיוחד

מיוחד: צפו בקטעים מההופעה של מדונה

כשמדונה נישקה את ציפי לבני

עלילות מדונה בארץ הקודש

פארק הירקון מתכונן למדונה

תמונות ראשונות: מדונה בכותל המערבי

וידאופדיה: מדונה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק