מדונה: לא יכולתי למצוא מקום טוב יותר בעולם לסיים את סיבוב ההופעות

מלכת הפופ נעלה את סיבוב העולמות העולמי, אך תישאר איתנו עד יום שישי. הכוכבת לא נשארה אדישה לגלי האהבה של 50 אלף המעריצים והתוודתה: "ישראל היא מקום שבו נולדו האנשים האהובים עלי". למרות השמועות, ג'סטין טימברלייק לא הגיח להופעת אורח

גוד ביי איזרעל: מלכת הפופ מדונה נעלה הלילה את סיבוב ההופעות העולמי שלה "דביק ומתוק" בהופעת ענק שנייה בתל אביב, לעיניהם של כ-50 אלף בני אדם, לפי הערכת המארגנים. גם במופע הנוסף, מלכת הפופ סיפקה את הסחורה והשאירה את הקהל עם טעם של עוד.

המעריצים הנלהבים שרו יחד עם מדונה את שלל הלהיטים, וזו לא נשארה אדישה לגלי האהבה. "לא יכולתי למצוא מקום טוב יותר בעולם לסיים את סיבוב ההופעות שלי", התוודתה הכוכבת וזכתה לתשואות רמות במיוחד. "ישראל היא מקום שבו נולדו האנשים האהובים עלי, חלקם פה", הוסיפה, ומיד הבהירה למי התכוונה: "אוהבת אותך גיא", כשהכוונה כמובן לגיא עוזרי - העוזר האישי שלה.

בסיום ההופעה סירבו הרבבות לתת לכוכבת לעזוב, וגם היא התקשתה לעכל את העובדה שזו הפעם האחרונה בה היא היא עולה על הבמות בתקופה הקרובה. "אל תיתנו לי לסיים את הלילה הזה", התחננה לקהל. "אני מקווה שהרגע הזה לא ייגמר לעולם".

למרות חרושת השמועות במהלך היום, לא הצטרף הזמר ג'סטין טימברלייק להופעת הפרידה. לאור הדיווחים בתקשורת קיווה הקהל לדואט מיוחד, אך נשאר מאוכזב. במהלך הלהיט "4 דקות" נותרה מדונה לבדה על הבמה, כשרק דמותו של טימברלייק מלווה אותה מהמסכים.

"לא אתרחק מכאן לכל כך הרבה זמן"

כבר שלשום הדהימה מדונה את הרבבות באחת ההופעות המרשימות שנראו בישראל אי פעם. "כל פעם שאני באה לכאן אני נטענת באנרגיה, ואני באמת מאמינה שישראל היא המרכז האנרגטי של העולם", אמרה במהלך ההופעה.

שליש משיריה של מדונה היו אמנם שירים חדשים, אך זה לא מנע מעשרות האלפים לרקוד וליהנות. אחרי שעתיים היא ירדה מהבמה בלי "משחקי ההדרנים", משאירה את הצופים המומים.

"היה סוף הדרך, אין דברים כאלה", אמר אחד הצופים. העיקר שאת ההופעה שלשום סיכמה הזמרת במילים אלה: "לא הייתי צריכה להתרחק מכאן לכל כך הרבה זמן. לא עוד! לעולם לא עוד! לא עוד! לעולם לא עוד!"

בהכנת הידיעה השתתף אילן לוקאץ'

מיוחד: צפו בקטעים מההופעה של מדונה אמש 

כשמדונה נישקה את ציפי לבני

פארק הירקון מתכונן למדונה

תמונות ראשונות: מדונה בכותל המערבי

וידאופדיה: מדונה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק