פארק הירקון מתכונן למדונה

מאות אנשי הפקה עומלים בשעות אלה על בימות הענק, המסכים והתאורה שילוו את ההופעות של מלכת הפופ בארץ. מנהל ההפקה כריס למב אמר היום לעיתונאים: "זה שואו. אפשר לבוא גם בלי לאהוב את המוזיקה"

מאות טונות של ציוד, 450 אנשי צוות, כמה עשרות משאיות, הם רק חלק מההכנות למופעי הענק של מלכת הפופ מדונה בישראל. "זה לא קונצרט מוזיקה", אמר היום מנהל ההפקה של המופע כריס למב. "זה מופע תיאטרלי. אפשר לבוא גם בלי לאהוב את המוזיקה".

תמונות ראשונות: מדונה בכותל המערבי

מוקדם יותר היום נערכה מסיבת עיתונאים לקראת המופע בה נציג המשטרה, רפ"ק נתן כהן, סיפר על סידורי האבטחה, המליץ לקהל הצופים שלא להגיע למקום ברכבם הפרטי אל המתחם, והזהיר מפני קטסטרופה תנועתית. לדבריו, ל-1000 איש יש זכות חנייה במקום ולשאר לא יהיה היכן להחנות.

מנהל הפקה, כריס למב, איש צבעוני שנראה יותר כמו קאובוי מאשר מפיק של מופעי ענק, ענה על שאלות העיתונאים וסיפר כי ההבדל המשמעותי ביותר בין מופע מדונה השנה לבין המופע ב-1993, הוא שמדובר במופע יותר גדול. הרבה יותר גדול.

עיתונאית שאלה על המופע השני, וייס התעצבן

גם מפיק המופע שוקי וייס ענה לשאלות: בתשובה לשאלה האם יש אכזבה מהעובדה שלא נמכרו כל הכרטיסים למופע השני, התרגז, כינה את השואלת "עיתונאית לא טובה" והבטיח שהכרטיסים יימכרו. לטענתו, "קופות הכרטיסים יהיו פתוחות ב-24 השעות הקרובות".

מי שעבר בפארק הירקון לא יכול היה להתעלם מההכנות: ציוד מיוחד, מנופים קטנים, כבלי סנפלינג ובעיקר המון עובדי במה דוברי אנגלית, שכולם מבטיחים שתהיה דיווה של הופעה.

מסיבת העיתונאים נעשתה תחת אבטחה כבדה, כדי שאף עיתונאי לא יחמוק אל מאחורי הבמה. מאחורי הבמה, לפי השמועות, ילוו את מדונה דמי מור, אשטון קוצ'ר וגם ג'סטין טימברלייק. כך או כך, לא מתכוונים להרוס לנו את ההפתעה.

הכירו את הרב שגילה למדונה את הסוד

הווידאופדיה: מדונה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק