גם יעל בר-זוהר מתגייסת למען גלעד שליט

אזרחים רבים ובהם אמנים התגייסו לצבא החברים של גלעד שליט. המטה למען שליט גייס קבוצה גדולה של אמנים ומפורסמים לקמפיין שכותרתו "צבא החברים של גלעד". "אני מתפללת בכל יום לשלומו", אומרת בר-זוהר

השחקנית יעל בר-זוהר החליטה להצטרף ל"צבא החברים של גלעד שליט"."כמעט יותר משלוש שנים שגלעד בשבי ולא חזר הביתה, ומאוד קשה לא לחשוב עליו עם כל יום שעובר, מה שלומו ועל זה שהוא לא עם המשפחה והחברים", היא אומרת היום בריאיון לחדשות 2 לקרת הצילומים לקליפ מיוחד למען החייל החטוף.

בכירי אמני ישראל מתגייסים לצילום הסרטון המיוחד בו הם קוראים להחזרתו המיידית של גלעד שליט הביתה. השבוע מציינים בני משפחתו את יום ההולדת ה-23 לגלעד, יום הולדתו הרביעי בשבי. לרגל האירוע התגייסו האמנים במסגרת השקתו הרשמית של אתר אינטרנט חדש שייקרא "צבא החברים של גלעד".

"המטה למען גלעד שליט עושה עבודת קודש ומנסה להזכיר כדי שלא נשכח", אומרת בר-זהר. "הם עושים הכל כדי שהוא יחזור הביתה, כדי להזכיר שגלעד עדיין בשבי, ואנחנו לא מפקירים ולא שוכחים אותו וחשוב לכולנו שכל חיילי צה"ל יראו שאנחנו דואגים לחיילים שלנו, שאם חלילה קורה משהו מחזירים אותם הביתה".

תחושות של אמא

"אני חושבת עליו הרבה, מתפללת לשלומו ומקווה שיהיה חזק", הוסיפה בר-זוהר. "אני מאוד מזדהה עם כאב המשפחה, גם כאמא. כל הורה לא יכול שלא לכאוב את הסיטואציה האיומה הזאת ואני מקווה שיבוא לזה סוף. אני מקווה ומאמינה שאף אחד לא שוכח את גלעד ושהממשלה עושה הכל כדי להחזירו".

בין האמנים שיטלו חלק בהפקת הסרטון המיוחד יהיו רן דנקר, נינט טייב, בועז שרעבי, יהודה פוליקר, מרגלית צנעני, קורין אלאל, קרן מור, דורון ג'מצי, ליאור נרקיס ורבים אחרים.

במסגרת מה שמגדירים במטה לשחרורו החייל "השלב הבא" במאבק, צפויים השבוע לחסום פעילי המטה את הכניסה לשלושת בתי הכלא הביטחוניים - "הדרים", "שאטה" ו"שקמה". הם ימנעו מאוטובוסים שיסיעו משפחות אסירים לבקר את בניהן. פעילי המטה מתכוונים לעלות על האוטובוסים ולנסות ולשכנע את המשפחות להפעיל לחץ על האסירים לקדם את המשא ומתן לעסקה כוללת.

גלעד שליט כבר 1,155 ימים ולילות בשבי בעזה.

הווידאופדיה: גלעד שליט