כשהילדה בר רפאלי פגשה את קופיקו

היו ימים: כמה שנים טובות לפני שדוגמנית העל שלנו כיכבה בקמפיינים העולמיים הכי גדולים לחברות האופנה הכי נחשבות, כיכבה רפאלי בת ה-8 גם כשחקנית בטלוויזיה. צפו בילדה הכי יפה בכיתה, בפרק מתוך סדרת המופת "קופיקו". לא נגענו

לא רק יפה: הכירו את שחקנית הטלוויזיה בר רפאלי - בת ה-8. אנו גאים להציג בפניכם את הקטע הנדיר, המציג את יכולות המשחק המדהימות של דוגמנית העל - עוד בימים שהייתה ילדה קטנה ותמימה.

התמונות המדהימות עלו לשידור אי שם בשנת 1993, ימים שבהם דוגמנית השער של ה"ספורטס אילוסטרייטד" הייתה בת 8 בלבד. קשה לדמיין, אבל קברניטי ערוץ הילדים העדיפו לשים בפרונט שלהם קוף גדול ומכוער על פני הטאלנטית היפהפייה בסדרת הקאלט "קופיקו".

הסדרה מתארת את מעלליו של הקוף השובב מסדרת ספריה של תמר בורנשטיין-לזר. הקוף המגודל, אוהב לעשות תעלולים ושטויות ואין מה לעשות, גם זוגתו לשעבר של ליאונרדו די-קפריו נפלה קורבן לשעשועיו הסדיסטיים של הקופיף.

את המסך כבשה בר בתפקיד האורח שלה בפרק הסדרה "קופיקו מנחש עתידות", שעוד ייכנס לספרי ההיסטוריה. מסיבה תמוהה ומאוד לא ברורה, מחליט הקופיף - שככל הנראה מאוד בטוח בנטיותיו המיניות - להתלבש בשמלה מוזרה ובכובע מטריד ולהסתובב עם כדור בדולח תוך שהוא מזרה אימה ופחד על סביבותיו ועל הילדים החולפים.

קופיקו לא חזה את ליאונרדו

הקופיף האיום פוגש את בר - המשחקת ילדה בשם איריס - וחברותיה, ומתחיל להשתלח בהן בשלל איומים שמעלים את השאלה האם הסדרה הייתה צריכה להיות משודרת בערוץ AXN ולא בערוץ הילדים.

"אני רואה עוד ילדה, אירית", אומר קופיקו המרושע מעל כדורו. בר/איריס מצחקקת בהקלה שכן "אין לנו שום אירית בכיתה". אך שניות אחר כך יגיע הרגע שישנה את חייה לנצח. "אני רואה איריס", מספר קופיקו. "כדור לא טועה. הכל כתוב, הכל נגלה. הלשון של איריס החנפנית תתארך ותתארך עד שתהיה כמו זנב ארוך. ארוך מאוד".

האימה משתקפת היטב מעיניה של בר/איריס שאומרת בקול מפוחד "את מדברת שטויות, בואו נברח מכאן".

בדיעבד, בר יכולה לחייך היום בגאווה. זו לא לשונה שהתארכה והתארכה, אלה התהילה והגאווה (לצד המשכורת) שהיא מעניקה למדינה שלמה.

הווידאופדיה: בר רפאלי